Becker MAP PILOT navigasyon cihazı, Audio 20 sisteminizi aracınız ile tam uyumlu bir navigasyon sistemine dönüştürür.

Becker® Map Pilot’ın size sağladığı ayrıcalıklar:

 • Cihaz içinde önceden yüklenmiş Türkiye harita verisi :
  Yeni harita verileri, bilgisayar ve internet üzerinden güncellenir.
 • 3D harita gösterimi :
  Harita görünümünü 3 boyutlu ve ok ile yönlendirme seçenekleri ile ayarlayabilirsiniz. 3D görüntü sayesinde gerçeğe yakın çevre görüntüsü sağlanarak son derece anlaşılır yol gösterimi elde edilir.
 • Şerit önerisi :
  Becker MAP PILOT‘un bu işlevi ile çok şeritli otoyollarda hangi şeritte seyretmeniz gerektiği ile ilgili bilgi verilir. Şerit önerisi eşzamanlı olarak gösterge tablosundaki çok fonksiyonlu ekranda da görüntülenir.
 • Hız sınırı uyarısı :
  Dijital harita verisi kapsamında birçok yol durumuna uygun hız sınırlamasını gösterir. Arzu ederseniz bu sınırı belirlediğiniz değer kadar aştığınızda sizi sesli olarak uyarır.
 • Rotanız hakkında bilgilendirme :
  Becker MAP PILOT ile, kalan mesafe ayrıntıları, varış saati, sokak adları ve önemli adres noktaları gibi rota bilgileri sunulur. Örneğin yakıt istasyonları, restoranlar vs.
 • Kumanda cihazı üzerinden kolay ve konforlu kullanım :
  Navigasyon bilgileri Audio 20 ve kombi gösterge ekranında görüntülenir.

Becker MAP PILOT navigasyon cihazı yeni A-Serisi, yeni B-Serisi, yeni M-Serisi, SLK-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate ve Coupé (makyajlı araçlar için), E-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolét (2013 model yılından itibaren), CLS-Serisi (2013 model yılından itibaren), GLK (makyajlı araçlar için) ile uyumludur.

Becker® Map Pilot hakkında daha fazla bilgi almak için sizleri en yakın Mercedes-Benz yetkili bayisine bekliyoruz.

En yakın Mercedes-Benz bayisi için tıklayınız.

bülten

  6 Yorum

 1. erkan bilim:

  C 180 amg 2012 model aracım var navigasyon cihazını aracıma nasıl adapte edeceğim fiyatı ne olacak lütfen yazarmısınız
  teşekkürler

 2. Hüseyin Toranan:

  2012 e 250 mercedes sahibiyim.Dediğiniz cihaz
  Bu aracada uygukanabilir mi?
  Teşekkürler

 3. AHMET SAKALSIZ:

  07 NYK 54 PLAKALI E350 4MATİK NAVİGASLU ARACIMI 02/11/2010 TARİHİNDE KONYA MERKON’DAN ALDIM. NAVİGASYONUN 3 AY İÇİNDE ÇALIŞACAĞINI SÖYLEDİLER. AMA OLMADI. HEP VAADLERLE KASIM 2011 AYINA GELDİK VE BU AYIN SONUNDA MUTLAKA ÇALIŞACAĞI SÖYLENDİ. BU ARADA BENDE ŞEHİR İÇİNDE KULLANDIĞIM TOYOTA YARİS ARACIMI SATIP MEVCUT OLAN E SINIFI ARABAMA İLAVETEN A SERİSİ MERCEDES OTOMOBİL ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM. HAYALLERİM BİR ANDA YIKILDI. E 350 ARACIMA NAVİGASYON YÜKLENEMEYECEĞİNİ SÖYLEDİLER. BENİM DURUMUMU DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ? BEN MERCEDES’İN BUNDAN BÖYLE NEYİNE GÜVENECEGİM. MAĞDURİYETİM GİDERİLMEDİĞİ TAKDİRDE MAHKEMEYE GİTME VE BASINA TEŞHİR ETME HUSUSLARINI DÜŞÜNÜR HALE GELDİM. BURAYA YAZACAĞIM YORUM DÜNYA MARKASI MERCEDES İÇİN BU OLMAMALI İDİ. ÇOK ÜZGÜNÜM.

Comments are closed.

 • SON EKLENENLER