İki yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerinizi düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırın, siz de ServicePlus ayrıcalığından faydalanın.

ServicePlus hizmeti ile garanti süresini takip eden 12 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın otomobilinizde oluşabilecek malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanıyor. Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından ithal edilen ve 01.08.2007 tarihinden itibaren satılan tüm araçlarda geçerli olan ServicePlus hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli.

ServicePlus hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bayi ve yetkili servislerimize her zaman başvurabilirsiniz.

Aracınıza AdvantagePlus ile ekstra bir yıl koruma

AdvantagePlus ile aracınız teknik arızalara karşı ekstra bir yıl koruma altına alınıyor.

Yasal garanti süresi ve ServisPlus süresinde aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dâhil, yetkili servislerimize yaptırmanız halinde, AdvantagePlus hizmetini satın alabilir, aracınızı bir yıl daha teknik arızalara karşı koruyabilirsiniz. Bu süre içinde teknik arızalardan kaynaklanan onarımlarda işçilik bedeli de dâhil olmak üzere tüm masraflarınız Mercedes-Benz tarafından karşılanıyor.

AdvantagePlus hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bayi ve yetkili servislerimize her zaman başvurabilirsiniz.

AdvantagePlus ücretleri ise şöyle sıralanıyor:

E-Serisi 950 € + KDV

C-Serisi 670 € + KDV

B-Serisi 450 € + KDV

GLK-Serisi 1000 € + KDV

M-Serisi 1750 € + KDV

bülten
  • SON EKLENENLER