Yeni Sprinter 1 ay boyunca her Cuma “Nihat’la Sivrisinek” programına konuk oluyor ve ödüllü yarışmalar düzenleniyor. Geçtiğimiz hafta yapılan yarışmada sorulan soruya en hızlı cevabı vererek “hız sabitleyici” kazanan Yusuf Bey ile bir araya geldik. Kazandığı hız sabitleyici Sprinter’ine takılırken sohbet etme fırsatı bulduk.

Yusuf Bey sizi biraz tanıyabilir miyiz?
Servis kullanmaya 2005 yılında başladım. Yaklaşık 9 seneden beri bu işi yapıyorum. Bu işe başladığım zaman da Mercedes almak istedim ama olmadı. Geçen sene eski aracımı değiştirirken bu sefer kesinlikle Mercedes-Benz Sprinter alacağım dedim ve aldım. Çok doğru bir karar verdiğimi aracı kullanmaya başladığımda bir kez daha anladım.

Yusuf Bey servisinizle nasıl bir hizmet veriyorsunuz?
Şehirler arası ulaşımda çalışıyordum. Yaklaşık 3 yıldır özel bir firmanın personel taşımacılığını yapıyorum. Bu firmanın hafta sonu turlarını ve havaalanı transferlerini yapıyorum. Ek olarak aracımın “Turizm Yol” belgesi de var. Bunu da kullanıyorum.

Sprinter’inizi hangi Mercedes-Benz bayimizden satın almıştınız?
Florya Gülsoy bayinizden aldım.

Aracı alırken kredi kullandınız mı?
Evet.

Krediyi nereden kullandınız?
Mercedes Finansal Hizmetler’den kullandım.

Mercedes Finansal Hizmetlerin kredi koşullarından memnun musunuz?
Kesinlikle çok memnunum. Çok uygun bir faiz oranıyla Sprinter’e sahip olmamı sağladı. Aldığım zamanlarda hiçbir yerde böylesine düşük bir faiz oranı yoktu.

Peki aracınızla ilgili genel memnuniyetiniz nasıl?
Herhangi bir problemim olmadı. Aracın sürüşünden, kullanımından, konforundan, rahatlığından çok memnunum. Ayrıca, yıldızı devamlı gözünüzün önünde görmek bile yetiyor.

Yeni Sprinter’i gördünüz mü?
Yeni aracı gördüm, çok güzel ön kısmı. İnternette de koltuklarını da gördük, en kısa zamanda değiştirmek istiyorum.

2. El şirketimiz yani USED1 hakkında bilginiz var mı?
Var, daha önce 2. el araç bakmak için buraya gelmiştim.

Radyo programı “Nihat’la Sivrisinek”’teki yarışmayla ilgili konuşalım isterseniz, yarışmaya nasıl katıldınız?
Ben sürekli Nihat’ın programını takip ediyorum, introsunu bile kaçırmıyorum. Yarışma günü Sprinter sahipleri bizi dikkatli dinlesin dedi. O soruyu sormadan ben telefonuma ad soyad bilgilerinin hepsini yazdım ve dikkatlice dinlemeye başladım. Sorduğu sorunun cevabı olan “Rüzgâr Savrulma Asistanı” yazdım ve gönderdim.

Yarışmaya çok yoğun bir katılım oldu ama sizin cevabınız ilk 15 saniye içinde gelmiş. Yarışmamız 3 hafta daha devam ediyor, her Cuma günü yapılacak. Önümüzdeki haftalarda buzdolabı, araç bakımı ve uzatılmış garanti vereceğiz. Yarışmayı takip etmeye devam edin.

“Nihat’la Sivrisinek” programında yarışmalarımız devam ediyor, önümüzdeki haftanın hediyesi ise buzdolabı. 21 Şubat’ta “Araç bakımı” ve 28 Şubat’ta “uzaltılmış garanti” fırsatı Sprinter sahiplerini bekliyor.
Yarışmamız Şubat ayı boyunca her Cuma (14, 21 ve 28 Şubat) Show Radyo’da! Bizi takip edin.

Show Radyo frekans listesi için tıklayın: http://bit.ly/1aDq64b


modelleryaşam
  • SON EKLENENLER