Mercedes tutkunlarına harika bir haberimiz var: SLS AMG Türkiye’ye geliyor ve Roadshow’a çıkıyor.

Mercedes-Benz 1 Haziran’da başlayıp 7 Temmuz’a kadar sürecek olan ve 15 ili kapsayan Roadshow’da SLS AMG’nin yanı sıra Amg modelleri, S ve SL-Serisi gibi rüya otomobillerle tanışma fırsatı sunuyor.  Aynı etkinlikte davetlilere AMG, SLK, E Cabrio, E Coupé, C Estate, GL, GLK, CLC-Serisi, B-Serisi, C-Serisi ya da E-Serisi gibi modelleri test etme imkanı sunuluyor.

Otomobil sürüş keyfini yeniden tanımlayacak kadar çekici görünen SLS AMG, sıradışı tasarımı sayesinde süper spor otomobil kategorisinin zirvesine çıkmaya aday.

Martı kanatlara sahip SLS AMG’nin, Roadshow’da yaşatacağı görsel şölenin etkinlik takvimini çok yakında duyuracağız.


modeller

  9 Yorum

 1. Sabahattin Anıl:

  arabam mutlaka mercedes olsun diyorsanız 2011 Mercedes CLS AMG paketi bekleyin derim internetdeki fotolara bakılırsa gayet dikkat çekici görünüyor hem de 4 kişilik ve fiyatı SLS AMG nin yarısı kadar

 2. ibrahim yavuz:

  Evet pahalı. Ama ardında yatan sebepler var.

  SLS AMG’nin fiyatını yükselten sebepler gövdesi ve kullanılan yürüyen aksam stilidir. Gövdesi özel ve hafif alaşımdan imal edilmiştir. İlave olarak şaft özel karbonfiber tünel içerisine konularak, yol ve sürüş şartlarına tam uyum sağlayacak ağırlık dağılımı gerçekleştirilmiştir. Yürüyen aksamında ise bilinen “proflex” yapıdan (wrc araçlarda kullanılır) daha esnek bir şasi yapısı oluşturulmuştur.

  Tabi bu sebeplere ek olarak AR-GE maliyetlerini de eklemek gerek 🙂 Günler hatta aylar süren rüzgar tüneli (aerodinami) testleri, güvenlik testleri vs.

 3. RAMO CEZMİOĞUULARI:

  ula ne araba yaw doğunun ağası harranın kralı alır bu arabayı..ANCA BU KURU LİSTEDE ANCAK BEN ALIRIM

 • SON EKLENENLER