Vizyon tamamlandı.
Yeni S-Serisi, öncü otomobil teknolojilerinin bir araya gelmesinden çok daha fazlası… Mercedes-Benz’in otomotiv vizyonunun şekil almış hali!

Tüm algılar ile bağlılık.
S-Serisi, Mercedes-Benz’in otomotiv gelişiminin teknolojik alanındaki doruk noktasını gözler önüne seriyor. Yeni S-Serisi, “Magic Body Control” özelliği ile yollardaki tümsekleri algılayan ve duruma göre süspansiyonu doğru ayarlayan ilk otomobil. Buna ek olarak, uzman “Airmatic” hava süspansiyonu, geliştirilmiş otomobil dinamikleriyle konfor sunuyor. S-Serisi’nin yeni yardımcı sistemleri ve özellikle de geliştirilmiş fonksiyonları sayesinde “Mercedes-Benz Akıllı Sürüş” konfor ve güvenliği bir araya getiriyor. Örneğin, PRE-SAFE fren sistemi 50 km/s’ten fazla hızdan sonra meydana gelebilecek olası tehlikeleri önlüyor.

Modern duruş, hassas formlar
Tasarımı, S-Serisi’ne prestij yolunda yeni bir aura kazandırırken, sportif Coupé görünümlü kapıları ve hareketli sunroof’u modele modern bir görünüm kazandırıyor. Yeni S-Serisi’nin iç tasarımı klasik bir salon rahatlığı ve konfor sunuyor.

Seçkin ambiyans
Yeni S-Serisi, sürüş konforu ve performansı bir araya getiriyor. Uyumlu materyali ve renk konsepti, seçkin, şık bir iç tasarım ortaya koyuyor. Yedi renkten oluşan gelişmiş ambiyans aydınlatma özelliği modele prestij katarken, yeniden yapılandırılmış COMAND Online dünya prömiyerini S-Serisi ile yapıyor. Opsiyonel “Burmester® High-End 3D Surround Sistem” daha önce yaşamadığınız bir tecrübeyi size sağlarken aynı zamanda ilk kez bir araçta 3 boyutlu bir ses sistemi sunuyor.

S-Serisi bütün duyuları besliyor; dünyanın ilk, aktif koku atomizasyon paketi AIR-BALANCE, araç hava sistemine yeni bir boyut sunuyor. Tamamen yenilenen klima sisteminin diğer bileşenleri sayesinde ortamda bulunan havanın kalitesi arttıran bir filtreleme içeriyor. Ayrıca S-Serisi’nin dünya prömiyerinde, koltuk ısıtma ve havalandırmanın yanında, kol dayama ısıtmasına da dikkat çekildi.

Önceki nesli ile karşılaştırıldığında, S-Serisi %20’ye kadar daha az yakıt tüketiyor ve tüm motor seçenekleri, Euro 6 emisyon standartları ile tanışıyor.

Başarılı vizyonu ile S-Serisi Mercedes-Benz liderliğine olan bağlılığını bir kez daha kanıtlıyor.


modeller

  14 Yorum

 1. Gökan Beykoz:

  İnsan aklının ve estetiğinin ve güzelliğinin ve karizmanın ve mükemmeliyetin ulaştığı son nokta…

 2. ibrahim yeşilbağ:

  slm nasılsınız arabalarınız çok hoş ve güzeller ama benim gibi normal kesim almakta zorlanıyor çünki taksit imkanınız az yaa

 3. MUSTAFA YILDIZ:

  SLM MERCEDES SAHİPLERİNE SESLENSEM:d
  BENİM BU ARABAYI ALACAK GÜCÜM YOK
  MERCEDES DE HAYALİM
  MADEM ÖYLE BANA HEDİYE ETSELER S SERİSİNDEN NE OLUR SANKİ:d

 4. Süper beeeeebebebe e e ebeevee eeveeveb ebebe ebebe ebe ebe Bababama diyim bunuda alsın Bütün Arabaları alacazzz hiiiii ifiif hshsaaddd :D:

  Süper beeeeebebebe e e ebeevee eeveeveb ebebe ebebe ebe ebe Bababama diyim bunuda alsın Bütün Arabaları alacazzz hiiiii ifiif hshsaaddd 😀

 • SON EKLENENLER