Bir bakış her şeyi anlatır
Concept S-Class Coupé konsept otomobilinin 2013 sonuna doğru gerçekleşen lansmanını takip edebilme şansınız olduysa, ne kadar zarif ve güzel göründüğünü biliyor olmalısınız. Bu otomobilin tasarımı çekici, sportif ve klasik duruşu ile orantılı bir çizgilere sahip. Bombeli ve iç bükey hatların kullanıldığı tasarım, sportif bir coupé çizgisini güçlendiriyor. Bir heykeltraşın elinden çıkmış hissi uyandıran tasarımı, otomobile klasik zarifliğini verirken aynı zamanda modern ve ilerici tasarım ile de muhteşem bir bağ oluşturuyor. Yüksek performanslı LED farlarının, ikonlaşmış LED gündüz farları ile oluşturduğu kendinden emin duruşa kim karşı koyabilir ki?

İsteğe bağlı olarak, Standart LED Akıllı Işık Sistemi ve her biri 47 Swarovski kristaline sahip eşsiz ön farlar ile bir kombinasyon da yaratılabilir.

Modern lüks
Öncü tasarım uslübu S 500 4MATIC Coupé’nin iç tasarımında da kendini gösteriyor. Harikulade mimarisiyle etkileyici bir hal alan orta konsol, lüks coupé segmentinde benzersiz bir karakter oluşturuyor. Yüksek işçilik kalitesi ve olağanüstü konforu, sürücüsüne, modern lüks kavramını fazlasıyla hissettiriyor. S 500 4MATIC Coupé, tavanın üçte ikisini kaplayan panoramik cam tavanı ile de öne çıkıyor. İsteğe bağlı olarak, panoramik tavan camının renk koyuluğunu ayarlayabilen MAGIC SKY CONTROL fonksiyonu da sunuluyor.

İçgüdüsel his
Tıpkı bir uçakta olduğu gibi, ön cama yansıtılan sanal gösterge paneli, önemli bilgilere sürücünün sürekli ve kolayca erişebilmesini sağlıyor. Bu sistem sürücüyü hız, navigasyon yönlendirmeleri ve hakkında bilgilendiriyor. İsteğe bağlı olarak sunulan, parlak siyah yüzeyli ve krom görünümlü çerçeveli dokunmatik kumanda paneli, Comand Online ünitesinin fonksiyonlarına erişilmesini sağlıyor ve hatta parmak hareketleri ile el yazısı ile yazılan harfleri de tanıyarak büyük kullanım kolaylığı getiriyor.

Maksimum Konfor
İç mekan konfor donanımları, bir çok donanım yolu ile artırılabilir. AIR BALANCE Parfüm ve iyonizasyon sistemi, sıcaklık konfor paketi ile sunulan ısıtmalı kol dayanakları, ENERGIZING sıcak taş masajı, Burmester imzalı surround ve 3D ses sistemi seçenekleri sunulan donanımlardan sadece bazıları.

Mercedes-Benz Akıllı Sürüş
S-Serisi Sedan gibi, Yeni Coupé’de de yardımcı sistemler güvenli sürüş ve konfor için sürücüsüne destek veriyor. “Akıllı Sürüş” sistemleri, Yaya algılayıcılı PRE-SAFE® fren sistemi, direksiyon yardımcısı olan DISTRONIC PLUS, dur-kalk yardımcısı, kavşak yardımcısına sahip acil fren destek sistemi BAS PLUS, aktif şerit takip yardımcısı, adaptif uzun far yardımcısı ve gece görüş yardımcısından oluşuyor. PRE-SAFE® PLUS ile kaza öncesi önlemler artırılarak yolcu koruma sistemi daha da geliştirilmiştir. PRE-SAFE® PLUS arkadan yaklaşan aracın çarpma riskini sezdiğinde arka dörtlü flaşörleri yüksek frekans ile yakarak yaklaşan araç sürücüsünü uyarır.


modeller

    6 Yorum

  • SON EKLENENLER