Eşsiz stiliyle köşeli tasarım: GLK

Yeni nesil GLK , farklı ve uzlaşmaz tasarımı ile etkiler. Çarpıcı. Kendini ifade eden. Fütüristik. Karakteri güçlü. Tipik Mercedes-Benz zerafeti ile kombine kalın şekiller ve çarpıcı çizgiler, GLK’ya karıştırılamayacak bir belirginlik verir. Genişliğe vurgusu, iç tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler eşsiz bir kendini iyi hissetme yaratır.

Yeni nesil GLK: güç ve şıklığın birleşimi

Nüfuz gücü ile saflık birleşti: GLK paralel olmayan çarpıcı ve dinamik bir araç konseptine sahiptir. Duruma uyum gösteren ve daha doğrudan direksiyon yönlendirmesi yapan amortisör ayarlaması, ki özellikle virajlarda, ince-dengelenmiş bir çeviklik ve sürüş konforu kombinasyonu sağlar. Sonuç: GLK sizi off-road da yalnız bırakmaz – Mercedes-Benz yenilikçi mühendisliği sayesinde.

Adrenalin-yükleyen dinamizmine rağmen yüksek seviyede konfor

Yeni nesil GLK elemanları meydan okumak için yaratılmıştır. Bu, aynı zamanda da içi için de geçerlidir. Ama  konfor söz konusu olduğunda aynı zamanda en titiz talepleri tatmin edecek yapıya ve uzun yolculuklarda etkileyici konfor için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Mükemmel eğlence için yüksek-kalite multimedya sistemler

İster otobanda ister yol dışında kullanılsın, GLK farklı multimedya sistemleri her zaman yolcuları iyi bilgilendirir ve iyi eğlendirir: Harman Kardon Logic 7 ® surround ses sisteminin nefes kesen sesi rolünü oynar. Tıpkı COMAND Çevrimiçi multimedya sisteminin mevcut birçok işlevinin yaptığı gibi.

Yardım edilmeye izin verin

Rahatlayın. Günlük yaşam yeteri kadar stresli. GLK’ya bindiğinizde, kesin bir güvenlik hissi duyacaksınız. Sayısız, yenilikçi yardım sistemleri, buna katkı sağlamakta. Bunlar çeşitli sürüş durumlarında sürücüyü destekler ve yeni GLK’da daha da büyük bir konfor ve güvenlik duygusu sağlamak için yardımcı olur.

Burada yükleme yapabilirsiniz

GLK, bagajınıza sorunsuz bir ulaşım sağlamak için çok fazla alan ve birçok kullanışlı fonksiyon sunuyor. Bunlar 450 litre bagaj hacmi ve tozlukta 12-volt prizi içermektedir, sadece yeni başlayanlar için. Ve Off-Roader diğer birçok özelliğe sahiptir:

Yeni Nesil GLK: Güç ve Şıklığın Birleşimi

Yeni nesil GLK elemanları meydan okumak için yaratılmıştır. Tipik Mercedes-Benz zerafeti ile kombine kalın şekiller ve çarpıcı çizgiler, GLK’ya karıştırılamayacak bir belirginlik verir. Genişliğe vurgusu, iç tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler eşsiz bir kendini iyi hissetme yaratır. Duruma uyum gösteren ve daha doğrudan direksiyon yönlendirmesi yapan amortisör ayarlaması, ki özellikle virajlarda, ince-dengelenmiş bir çeviklik ve sürüş konforu kombinasyonu sağlar.

bülten
  • SON EKLENENLER