Sedan, Coupé ve Cabriolet olmak üzere tüm gövde seçeneklerinde yenilenmeye giden C-Serisi Ailesi, sürekli dört tekerden çekiş sistemi 4MATIC ve EQ-Boost desteğine sahip 184 beygir gücündeki benzinli motoruyla sınırların ötesinde bir sürüş deneyimi sunmaya devam ediyor.

C 200 4MATIC Sedan, C 200 4MATIC Coupé ve C 200 Cabriolet ile showroom’larda yerini alan yeni C-Serisi Ailesi, hem elektrik destekli turbo benzinli motoru hem de dört tekerlekten çekişli olması ile segmentinde fark yaratan bir konuma yerleşiyor.

Yenilenen motorlar dışında dış tasarımda göze çarpan ilk detaylar yeni farlar ve arka aydınlatma grubu oluyor. Karakteristik “C” harfi şeklindeki arka aydınlatma grubu ve Statik LED Farlar standart donanımda yer alırken, ilk kez 650 metreye kadar aydınlatabilen ULTRA RANGE uzun far özelliğine sahip MULTIBEAM LED farlar da isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

İç tasarımda yeni döşeme ve süsleme seçenekleri yanında isteğe bağlı olarak sunulan ENERGIZING Konfor Paketi ile farklı konfor donanımları birbirine bağlanabilirken 64 farklı renk alternatifine sahip ambiyans aydınlatması kişiselleştirmeye yönelik zengin bir çeşitlilik sunuyor.

Yeni C-Serisi Ailesini daha yakından tanımak için web sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Yeni C-Serisi için tıklayınız.

Yeni C-Serisi Coupé için tıklayınız.

Yeni C-Serisi Cabriolet için tıklayınız.

 

bülten
  • SON EKLENENLER