Bazen hayat kendi kendine meydan okumaktır, nerede ve nasıl olacağını hesaplamadan. Hepimiz günlük rutinlerimiz içinde bazen sıkılıyor, hırslanıyor bir an olsun olduğumuz yerden uzaklaşmayı düşünüyoruz. Bir tarafta çok önemli işlere imza atarken, diğer tarafta maceraya atılma isteği sizin de içinizi kemirmiyor mu? Bu ikisini bir arada yürütmenin önemini kavrayanlar maceradan asla vazgeçemiyor.

Avukat Bilge Öztürk’te bunu başaranlardan biri. Yoğun olarak devam eden iş hayatındaki başarısını, tesadüfen tanıştığı ve hemen yapmaya başladığı Kiteboard sporuyla devam ettiriyor. Güçlü bir uçurtma ve küçük bir board ile beraber sporcuya su üzerinde özgürce hareket etme olanağı sağlayan bu spora büyük bir heyecanla başlayan ve kısa sürede profesyonelleşen Öztürk, ilk olarak Türkiye şampiyonasına katıldı. İçindeki Kiteboard tutkusunu yorucu iş hayatının engellemesine izin vermeyerek özgürlüğünü yaşama kararı alan Öztürk’ün ayrıca Kiteboard World Cup 2013’te Slalom kadınlarda 4.lüğü bulunmakta.İşte Yeni GLA ile yolları da bu doğrultuda kesişti.

1

“Alwaysrestless” mottosuyla yola çıkan GLA, size maceraya atılmanız için gerekli olan tüm enerjiyi sağlıyor. Güçlü-özgün tasarımı, motor gücü ve sürüş performansı ile SUV’dan beklenenleri oldukça iyi karşılayan GLA, yola çıkmanız için sizi teşvik ediyor. Tıpkı Bilge’nin özgür ruhuyla buluştuğu gibi…

25 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında, Alaçatı Active Sörf Okulu’nda sörf ve kite severlerle buluşacak olan GLA, onu deneyimlemeniz için sizi bekliyor. Sizde #rüzgarıyakala hashtag’iyle kite veya rüzgâr sörfüyle ilgili anılarınızın fotoğrafını ve videosunu paylaşarak, Alaçatı’da 10 saatlik ücretsiz kurs ya da Bilge Öztürk ile 1 saat kiteboard yapma şansı yakalayabilirsiniz!


modeller
  • SON EKLENENLER