Tamamıyla yeni yollardan gidiyor
Yeni C-Serisi’nin yürüyen aksamı tamamıyla yeni tasarlandı. Bu tasarımın getirilerinden biri de çeviklik. Yeni tasarlanan dört bağlantılı ön aks sayesinde, otomobilin yol gücü artıyor. Bu durum direksiyon hareketlerine de, büyük bir hassasiyetle yansımaktadır. Optimize edilmiş beş bağlantılı, bağımsız arka süspansiyon üstün bir konfor kalitesini garanti ediyor. Arzu edildiği takdirde AIRMATIC havalı süspansiyonu da yürüyen aksam seçenekleri arasında sunmak mümkün. Sürücüler, AGILITY SELECT kumandası ile, belirlenmiş dört sürüş programından (“Comfort”, “Eco”, “Sport” ve “Sport +”) birini seçerek artık yolculuklarını daha da kişiselleştirme imkânı buluyor. Ek olarak, eklenebilir “Bireysel” ayarlar ile otomobilinizi özel olarak yapılandırmanız da mümkün.

Her zaman tutumlu
Dinamizm ve konforu aynı anda sunan Yeni C-Serisi, yakıt ekonomisi konusunda da tutumluluğu ile ön plana çıkıyor. Sahip olduğu yenilikçi hafifletilmiş yapısı, bir önceki modelle karşılaştırıldığında, yaklaşık 100 kg’lık bir tasarruf sağlıyor. Artık daha da hafif olan C-Serisi sınıfının en üst sırasına yerleşti. Bu durum aynı zamanda, diğer faktörler de göz önüne alındığında, %20’ye varan yakıt ekonomisini mümkün kılıyor. Tutumlu ve çevre dostu benzinli ve dizel motorlar, ekolojik bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlıyor. Hafifletilmiş yapısı yakıt tüketimini azaltırken sürüş dinamiklerini ve performansı iyileştiriyor. Mükemmel aerodinamik direnç katsayısı(0.24) ve etkin, yerinde kullanılan teknolojiler Yeni C-Serisi’ni, CO2 emisyonu ile kendi segmentinde üst sıralara taşıyor.

Mercedes-Benz ile Akıllı Sürüş
Yeni C-Serisi yolculuk sırasında insanların güvenliğini sağlamak dışında farklı sorumlulukları da sahipleniyor. Bu sebeple sürücüleri yenilikçi yardım sistemleri ile destekliyor. Çarpışma Önleme Yardımcısı (artık PLUS eklentisi ile) ve Konsantrasyon Kaybı Yardımcısı ATTENTION ASSIST, Yeni C-Serisi’nde standart olarak sunuluyor. Çarpışma önleme yardımcısı PLUS, olası bir arkadan çarpma durumunda uyarı ve adaptif hazırlığın yanı sıra otonom olarak fren de yapabiliyor.

Mercedes-Benz Akıllı Sürüş sisteminin bir parçası olan ve Yeni S-Serisi ve E-Serisi’nde de bulunan konfor ve güvenliği genişletilmiş yardım sistemleri de bulunuyor. Örneğin; direksiyon yardımcısı olan DISTRONIC PLUS ve entegre edilmiş dur-kalk pilotu ile trafikte güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca iyi bir performans gösterirken aynı zamanda tehlikelerden de daha etkin korunmak için, opsiyonel olarak PRE-SAFE® freni de tercih edebilirsiniz. PRE-SAFE® fren ile aracınız gerektiğinde bağımsız olarak durabilir ve 50 km/s hızın üzerine çıkmadıkça kazaları önleyebilir.

Yeni C-Serisi ile tanışmak için tıklayın!


modeller

  7 Yorum

 1. AKIN YÜKSEL:

  S class konforu ve teknolojisi ile harika bir c serisi. Mercedes kendini aştı gidiyor. Rakiplere kolay gelsin diyeceğim ama artık Mercedes bence rakipsiz kaldı..

 2. emin huseynov:

  iyi günler bu arabaları mavi pilakayla almak mümkünmü acaba yurt dışına ötürmek şartı ile .

 3. baran boran:

  arkadaslar son derce cok guzel araba cızımlerım war we kendımm yapıyorum araba markasının temsılını yapmak cok ısıtıyorum lutfen yardımcı ola bılırmısınız acaba..

 • SON EKLENENLER