Şık ve güvenli
İlk bakışta fark edebileceğiniz tasarımı ile Yeni C-Serisi!
Mercedes-Benz tasarımcılarının ilerici yaklaşımlarının, heyecan verici özelliklerle birleşmesi sonucunda hem sportif hem de konforlu, yepyeni bir görüntü kazanan Yeni C-Serisi, zarafeti ve hareketliliği tek bir çatı altında bir araya getiriyor. Yeni C-Serisi, doğadan ilham alarak, bir otomobilin sağlayabileceği en yüksek teknolojiyi Mercedes-Benz tutkunlarına sunuyor.

Her yönü ile güzel
Radyatör ızgarasında bulunan yıldız ile sportif bir görünüme sahip olmak ya da motor kaputunun üzerinde asılı bulunan klasik Mercedes-Benz yıldızı ile daha geleneksel ve eşsiz bir çizgi yakalamak… Tercih tamamen Yeni C-Serisi sürücülerinin. Standart ön far seçeneğinin yanında, biri statik diğeri dinamik ILS sistemi olmak üzere olmak üzere iki adet enerji tasarruflu LED teknolojisine far sistemi sunuluyor. Karakteristik gece ışık tasarımı, yeni C-Serisi’ni karanlıkta bile fark edilir kılıyor. LED teknolojisine sahip arka aydınlatma grubu ile de, yeni C-Serisi’nin göz kamaştırıcı güzelliği tamamlanmış oluyor.

Lükste yeni bir seviye
Duyulara hitap eden, dinamik ve sportif özelliklerinin belirgin bir şekilde yansıtıldığı yeni tasarımı ile iç mekânın artık farklı bir keyif sunduğunu söyleyebiliriz. Mercedes-Benz geleneğinin bir parçası olan yüksek kaliteli malzeme kullanımı, şık bir görünüm kazandırmak, iyi hissettirmek ve duyarlılık gibi özellikler yeni C-Serisi’nin tasarımına da yansımış durumda. Yeni C-Serisi, sürücü ve yolculara, , eşsiz bir premium sınıf yolculuğu keyfi sağlıyor. Geniş iç tasarım, modern ve lüks bir atmosferi hissetmenizi sağlıyor. Mercedes-Benz’in spor otomobillerinin mimarisinin ustaca adapte edildiği merkez konsol geniş ve rahat kullanımı ile göze çarpıyor. Ek bir seçenek olarak, ambiyans aydınlatmaları ile doğal bir atmosfer yaratılırken, AIR-BALANCE parfümlendirme ve iyonizasyon sistemi ile de mükemmel bir iç iklim sağlanıyor.

Sezgisel operasyon
Bazen uygun iletişimi kurmak, özellikle de seyir halindeyken, zor olabiliyor. Bu anlamda, Yeni C-Serisi bu zorluğu, evrim niteliğindeki teknolojik gelişmelerle, yepyeni bir operasyon aşamasına taşıyor. Mercedes-Benz tarafından tasarlanan ve orta konsolda yer alan yenilikçi dokunmatik kumanda paneli bu gelişmelerin en belirgin yansımalarından biri. Basit parmak dokunuşlarıyla, yapmak istediğiniz işlemleri yazarak kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede yapmak istediğiniz işleme dair geri dönüşleri de kolayca hissedeceksiniz. Konsolun ilgi odağı olan tablet bilgisayar tasarımında bu ekran 17.78 cm’lik bir ölçüye sahip ve sürücünün görüş alanını etkilemeden orta konsolun üzerinde asılı duruyor. Standart olarak sunulan Audio 20 CD ünitesi ile çeşitli kaynaklardan müzik yayını alınabilir ve internet erişimi sağlanabilir. Müzik yayını, benzersiz FRONTBASS teknolojisi ile sadece duyulmaz, aynı zamanda hissedilir de. Tüm bu sistemlerin yanı sıra Burmester® Surround Ses Sistemi de opsiyonel olarak sunuluyor.

Yeni C-Serisi ile tanışmak için tıklayın!


modeller
  • SON EKLENENLER