Şimdi iki nokta arasındaki en kısa mesafe yalnızca bir viraj! En azından C-Serisi Coupé Sport ile öyle…
DTM’nin Demir Leydisi Susie Wolff, “Yeni C-Serisi Coupé süper bir araç, bu yüzden DTM’de yarış aracım olarak onu seçtim. Spor, kullanımı kolay ve eğlenceli.” diyor.

Spor onun tarzı
Daha ilk virajda C-Serisi Coupé Sport hemen hünerini ortaya koydu ve Susie Wolff’u etkiledi. AMG spor süspansiyonlar ve daha keskin kullanım sağlayan direksiyon ile sınıfında en üstün yol tutuş ve viraj alma becerisine sahip. Spor görünüm ise egzoz sisteminden çıkan gürültülü ses ile birleşiyor.

C-Serisi Coupé için spor araç olması ek bir özellik değil, spor araç olması onun programı. Bir düğmeye basıyorsunuz ve “S-mode” ihtişamlı bir şekilde harekete geçiyor. Motorunuz ve vitesiniz hemen uyum sağlıyor. Vites değiştirme özelliği sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getiriyor.

Etkileyici tasarım
C-Serisi Coupé Sport modelin gövde tasarımı da oldukça iddialı. Tasarım incelikleri arasında platin yüzey, AMG hafif alaşımlı tekerlekler ve parlayan siyah boya öne çıkıyor. İç tasarımda ise spor havayı sağlayan kırmızı kemerler, gümüş rengi fren ve debriyaj pedalları, koyu renkli alüminyum dekoratif elementler bulunuyor.


modeller

    1 Yorum

  • SON EKLENENLER