Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 üstün 6×6 çekiş teknolojisi, AMG V8 çift turbolu gücü ile şüpheye yer vermiyor ve tam bir arazi aracı olduğunu gösteriyor.

400 kW (544 hp) gücü, 6×6 sürüş, düşük menzilli oranı, beş diferansiyel kilitleri, dinamik akslar, lastik basınç kontrol sistemi ve özel şasisi ile özgürlük hissi veren arazi ortamlarında size gücü farklı yaşatır. Ama bu aracı Dakar Ralli türüne uygun olduğunu hayal ediyorsanız yanılabilirsiniz.

İç donanım zenginliği sayesinde, arazi koşulları ve hava koşullarının en zorlayıcı olduğu ortamlarda bile mümkün olan en yüksek konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 kendi serisinin en iyi üç özelliği birleştiriyor. İlk olarak, yenilenmiş G-Serisi off-roader 34 yıldır olduğu gibi yine arazi araçları arasında üstünlüğünü sergilemektedir. İkinci olarak, yenilenmiş iç konsepti sayesinde büyük gösterge panellerine yer verilmiştir. Sağlamlığını, kullanımını ve çevikliğini askeri ve ticari G-Serisi’nden almıştır ve son olarak, Mercedes-AMG lüksü ve performansı sayesinde hem üstün motor gücüne, hem de iç konforuna sahiptir.

bülten
  • SON EKLENENLER