Mercedes-Benz’in dünya genelinde yayınlanan dergisi Mercedes-Benz Magazin, 17. ülke olarak 2004 yılında Türkiye’de yayınlanmaya başladı.

Geçen süre zarfında da Mercedes-Benz Magazin, içeriğinde yer verdiği konulara farklı yaklaşım tarzı ile okuyucularının keyifle takip ettiği bir yayın olmayı başardı. Markanın genel imajına paralel olarak modern ve lüks segmentteki okuyucu kitlesine hitap eden Mercedes-Benz Magazin, “life style” dergi anlayışının Türkiye’deki en iyi örneklerinden biri olma iddiasını sürdürüyor.

mercedes-benz_magazin_kisDerginin ortaya koyduğu teknolojik gelişmelerde öncülük, doğaya duyarlılık ve sanata bakış açısı gibi konular vurgulanmak istenen yaşam tarzını tamamlıyor. Mercedes-Benz Magazin okuyucusuna, otomobil kültürü kadar; ince yaşam zevklerinden çeşitli spor etkinliklerine uzanana geniş bir perspektif sunuyor.

www.mercedesmagazin.com.tr linkinden dijitalde de takip edebileceğiniz Mercedes-Benz Magazin, her sayı 25 bin adetlik baskısıyla yıllık 100 bin tirajla yayın hayatına devam ediyor.

 


Genel
  • SON EKLENENLER