2006 yılında üniversite öğrencileri arasında sevilen bir müzik grubu olan Grup 84 ile yola çıkan Travego, o günden bu yana etkinliklerine devam ediyor. İlk konser etkinliği grubu olan Grup 84’ün ardından Travego; 2007 yılında Yüksek Sadakat, 2008 yılında Pinhani, 2009 ise Gece Yolcuları ile yollardaydı.

Travego Firarda 5. yılındaki konser etkinliklerine, sevgili Travego dostlarının oylarıyla belirlenen Gece Yolcuları’yla son sürat devam ediyor. Mayıs ayında Adana, Edirne, Denizli, Kayseri, Trabzon ve Erzurum’da konserler verecek olan Gece yolcuları’nın konser takvimini www.travegofirarda.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Travego 5. yılında konserlerin yanı sıra yeni bir yarışmaya daha imza atıyor. Geçen yıl ilgi çeken Travego Fotoğraf Yarışması’nın ardından; bu yıl “Yolculuk” konulu kısa film yarışmasında da Travego Dostları’nı hediyeler bekliyor.

Yarışmanın katılımcıları ve jüri üyeleri üniversite öğrencileri olacak. Sitede beğenilen filmler internet sitesi üzerinden oylanacak. Hediyeler ise mükemmel. 2 kişiye Antalya’da 5 gece konaklamalı tatil, 2 kişiye Türk Milli Takımımız ile birlikte Belçika’ya maç seyahati, 2 kişiye 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası final bileti. Haydi yarışmaya… Ayrıntılar için www.travegofirarda.com

Biraz da Travego’nun özelliklerinden bahsedelim: Travego, ilk bakıştan itibaren yolculara bambaşka bir yolculuk atmosferi ve yepyeni bir deneyim vaat ediyor. 2.10 metrelik tavan yüksekliği ve 2.041 metre iç genişlik benzersiz bir ferahlık sunuyor. Travego’da şık hava kanalı ve paket rafı tasarımını, iki kademeli kullanılabilen neon aydınlatma tamamlıyor. Yeşil renkli gece lambaları ve LED’lerden oluşan koridor aydınlatması gece yolcuları için mükemmel bir atmosfer sağlıyor.

Travego, yüksek teknolojisi ile Mercedes-Benz marka otobüslerin alışagelmiş üstün güvenlik standartlarını daha üst seviyelere taşıyor. Travego’da yolculuk… Bambaşka bir deneyim.


yaşam

    2 Yorum

  1. Nilüfer Aslan:

    Evet, 2 senedir de Gece Yolcuları konser veriyor. Üniversitelerde son zamanların en sevilen grubu herhalde. Seneye hangi grup olacak bilen var mı?

  • SON EKLENENLER