“Michael Jackson The Immortal World Tour” gösterisi, 15-17 Mart tarihleri arasında İstanbul’da izleyicileri ile buluşacak!

Popun kralı Michael Jackson efsanesi ve dünyanın en büyük gösteri topluluğu bir arada!
Modern gösteri dünyasının en ünlü sahne sanatları yönetmeni Jamie King tarafından senaryolaştırılan ve yönetilen “Michael Jackson The Immortal World Tour”, efsanevi anların yaşandığı eşsiz bir müzikal ve dans gösterisiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Mart ayında 5 şovla gerçekleşecek gösteri, İstanbulluları Michael Jackson ve Cirque Du Soleil’in büyülü dünyasına götürecek.

Cirque Du Soleil
Cirque Du Soleil dansçılarının nefes kesici yeteneklerinin, müzik ve akrobasi ile birleştiği bu unutulmayacak performansı, İstanbullu seyircileri ile Ülker Sports Arena’da buluşacak. 1984 yılında kurulan ve 20 sokak sanatçısından oluşan Cirque du Soleil, “yüksek standartlarıyla” sanat ve eğlenceyi bir araya getirmiş Kanadalı bir gösteri sanatları topluğu. 50 farklı ülkeden, 1200’den fazla sanatçı dâhil olmak üzere yaklaşık 5 bin çalışanı bulunan Cirque du Soleil, şu ana kadar beş kıtada, toplam 300 şehirde, 100 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.

Cirque Du Soleil Gösteri Topluluğu, “Michael Jackson The Immortal World Tour”un biletleri, 75 ile 225 lira arasında değişen fiyatlarla şimdiden satışa sunuldu. Michael Jackson’ın muhteşem dünyasına davet eden, bu eşsiz müzikal ve dans gösterisini kaçırmayın.
İyi seyirler!


yaşam
  • SON EKLENENLER