Mercedes-Benz Yıldızları Super Single Roadshow’unda
Mercedes-Benz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla düzenlediği organizasyonlara devam ediyor. Bu kapsamda 02 Temmuz’12 Tarihinden itibaren tüm Türkiye’yi kapsayacak bir tanıtım turuna çıkıyor. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, Sprinter marka minibüslerinin Super Single modellerini müşterileri ile tanıştıracak.

Müşterilerin, satış, filo satış, satış sonrası hizmetler, araçlar ve ödeme kolaylıkları ile ilgili talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapan Mercedes-Benz Türk, etkin hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.
Düzenlenecek Super Single Roadshow organizasyonu sırasında; Mercedes-Benz Sprinter 16+1 personel, 16+1 bagajlı personel, 19+1 personel ve 22+1 öğrenci servisi modelleriyle, Vito 8+1 minibüs araçları müşterilerin daha yakından inceleyebilmeleri ve araçlar hakkında sorularını giderebilmeleri için beğenilerine sunacak.

Super Single Roadshow’un ilk beş etap yer ve tarihleri şu şekildedir:
1. Etap 02-04 Temmuz 2012 –Antalya
2. Etap 05-07 Temmuz 2012- Muğla
3. Etap 09-11 Temmuz 2012-İzmir-Manisa-Aydın
4. Etap 12-14 Temmuz 2012- Balıkesir-Çanakkale
5. Etap 16-18 Temmuz 2012-Bursa-Yalova

Mercedes-Benz hafif ticari araç kampanyaları
Mercedes-Benz Türk, sektörün vazgeçilmezi olan hafif ticari araçları Sprinter için sunduğu Temmuz ayina özel kampanya çerçevesinde müşterilerine çok cazip koşullar ve %0,79 sabit faiz finansman imkânı sunuyor. Ayrıca geliri mevsimsel olarak değişen okul ve turizm sektörleri için Mercedes-Benz Finansman Türk’ten ödeme vadesi boyunca Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında ödemesiz mevsimsel ödeme seçenekleri, ayrıca yeni araç sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri vasıtasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Müsterilerimizin 2. el araçları binici fiyatlarıyla yine Mercedes-Benz Taşıt Ticaret tarafından değerlendiriliyor. Ayrıca Mercedes-Benz Finansman Türk, 2. el araç müşterilerine özel 0,79% faiz kampanyası sunuyor.

Sprinter 19+1 Servis Minibüsü ve 22+1 Okul Taşıtı
Sprinter araçlarında, yeni nesil Adaptive Esp (ESP9i) ile birlikte Prefill ve yağmurda fren desteği standart olarak sunuluyor. Prefill sistemi, ani frenleme durumunda fren tepki süresi azaltmaktadır ayrıca yağmurda fren desteği sayesinde yağmurlu havalarda fren diskleri kuru tutularak araç daima acil durumlara hazır hale getiriliyor.
Sprinter 19+1 Personel Servisi: 19+1 kişilik kapasitesi, Euro5 motoru ve arka akstaki tek tekerlek seçeneği ile Mercedes-Benz Sprinter personel servisi sınıfında yine rakipsiz. Yeni Sprinter Okul Servisi simdi 22+1 kişilik. Arka aksta bulunan 4 tekerlek yerine güçlendirilmiş 2 tekerlek ile, ilave 3 koltuk arttırılmış kapasitesi, yeni okul yönetmeliğine uygun kamera sistemi ve orjinal elektrikli kapısıyla sınıfında tek.

Vito 8+1 Minibüs
70 cm uzunlugundaki bagaj alani, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayıt imkânıyla turizm ve taşımacılıkta bir ilke imza atan Yeni Vito 8+1 Minibüs; konfor, rahatlık ve ekonomiyi bir arada arayanların yeni gözdesi olmaya devam ediyor. BlueEFFICIENCY teknolojisi ve Euro 5 motoruyla yakıt tüketimini düşürürken çevreye de duyarlı. Vito 8+1 Minibüsler şimdi 110 CDI versiyonu ile 6,000 TL’ye varan fiyat avantajı ve %0,79 sabit faiz sunuyor.

bülten

    1 Yorum

  1. Ramazan kaya:

    konyayıda ziyaret ederseniz seviniriz biz konyada kampüs hattında 15 yakın mersedes dolmuşla hizmet vermekteyiz gelirseniz duragımızıda tanıtmış oluruz vede araçlarını degiştirmek işteyenlerde cesaret vermiş olursunuz servis konusundada ne biliyim bilgisi olmayanlaradabilgilendirirsiniz en azından bizleri onure edersiniz gelirseniz eniyi şekilde agırlarız SAYGILARIMLA RAMAZAN KAYA

Comments are closed.

  • SON EKLENENLER