Mercedes-Benz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla düzenlediği organizasyonlara devam ediyor. Bu kapsamda 02 Temmuz 2012 tarihinde başlayan tüm Türkiye’yi kapsayan tanıtım turu, 03 – 15 Eylül 2012 tarihleri arasında Tekirdağ, Edirne, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bartın ve Zonguldak illerinde gerçekleşecek. Sprinter marka 415 CDI minibüslerin Super Single modelleri müşterileri ile tanıştırılacak.

Müşterilerin, satış, filo satış, satış sonrası hizmetler, araçlar ve ödeme kolaylıkları ile ilgili talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapan Mercedes-Benz Türk, etkin hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.
Düzenlenecek Sprinter Super Single Roadshow organizasyonu sırasında; Mercedes-Benz Sprinter 415 CDI 16+1 personel, 16+1 bagajlı personel, 19+1 personel ve 22+1 öğrenci servisi modelleriyle, Vito 110 CDI 8+1 minibüs araçları müşterilerin daha yakından inceleyebilmeleri için beğenilerine sunulacak.

Eylül ayı lokasyon ve tarihleri
03 Eylül 2012 – Tekirdağ
04 Eylül 2012 – Edirne
05 Eylül 2012 – Sakarya
10 Eylül 2012 – Kocaeli
11 Eylül 2012 – Düzce
14 Eylül 2012 – Zonguldak
15 Eylül 2012 – Bartın

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarına yönelik tanıtılan kampanyalar
Mercedes-Benz Türk, sektörün vazgeçilmezi olan hafif ticari araçları Sprinter için sunduğu özel kampanya çerçevesinde müşterilerine çok cazip koşullar ve %0,79 sabit faiz finansman imkanı sunuyor. Ayrıca geliri mevsimsel olarak değişen okul ve turizm sektörleri için Mercedes-Benz Finansman Türk’ten ödeme vadesi boyunca Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında ödemesiz mevsimsel ödeme seçenekleri, ayrıca yeni araç sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri vasıtasıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Sprinter 19+1 Servis Minibüsü ve 22+1 Okul Taşıtı
Minibüs segmentinde ise okul, turizm, servis ve şehir taşımacılığında sektörün öncü markası Sprinter 415 CDI super single araçları ile standartları yeniden belirlemektedir. Arka aksta bulunan tek tekerleği ile 19+1 servis ve 22+1 okul aracı sunabilen 415 CDI super single Sprinter minibüs araçları sınıfında tek.

Zengin seri donanıma sahip olan Sprinter’de sürücü hava yastığı, 6 ileri Eco-Gear şanzıman, ısıtmalı ve elektrikli aynalar standart donanım kapsamında. Yine standart olan rampa kalkış sistemi, sıkışmayı engelleyen elektrikli sürgülü kapı, TSE yönetmeliklerine uygun kamera sistemi(sadece okul taşıtlarında) ve otomatik yanan farlar ile opsiyonel sunulan yol bilgisayarı, otomatik vites, Bi-Xenon aydınlatma sistemi ve dış aynalara entegre parktronik, Sprinter’de kullanım konforunu artıran sistemler.

Aktif ve pasif güvenlik önlemleri Sprinter’de büyük önem taşıyor. Kendi kategorisinde en güvenli araç olarak tanımlanan Sprinter’de yeni nesil Elektronik Yeni nesil dengeleme Programı (ESP9i) olan ADAPTIVE ESP de standart donanım kapsamında. Değişken yük ağırlığını dikkate alarak aracın ağırlık noktasını hesaplayan bu sistem, araç güvenliğini büyük ölçüde arttırıyor. ADAPTIVE ESP, BAS fren destek sistemini, ASR anti patinaj sistemini, ABS anti blokaj sistemini ve EBV elektronik güç dağıtım fonksiyonlarını da sunuyor. Ayrıca yağmurda fren desteği sayesinde fren diskleri yağmurlu havalarda kuru tutularak fren mesafesini kısaltırken, prefill teknolojisi sayesinde ani durumlarda fren tepki süresi kısaltılmaktadır.

Mercedes-Benz Sprinter’in yeni nesil Euro 5 motoru, en güncel dizel teknolojisini içeriyor. Temiz ve olağanüstü ekonomik olan dizel motorlarda müşteriye 110kW/150hp güç seçeneği bulunan 4 silindirli OM 651 CDI turbodizel motorlar sunuluyor. Tüm dizel motorlar standart donanım kapsamında partikül filtresine sahip. Bu motorlarla aracın yağını sadece bir kez değiştirerek tam 20,000 km yolculuk etmek mümkün. Ayrıca Sprinter, yeni nesil Eco-Gear şanzımanı sayesinde, müşterilerine daha ekonomik ve uzun ömürlü bir şanzıman sunmaktadır.

Vito 8+1 Minibüs
70 cm uzunlugundaki bagaj alani, katlanabilir, yön degistirebilir koltuklari ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve D2 belgesine kayit imkaniyla turizm ve tasimacilikta bir ilke imza atan Yeni Vito 8+1 Minibüs; konfor, rahatlik ve ekonomiyi bir arada arayanlarin yeni gözdesi olmaya devam ediyor. BlueEFFICIENCY teknolojisi ve Euro 5 motoruyla yakıt tüketimini düşürürken çevreye de duyarlı. Vito 8+1 Minibüsler simdi 110 CDI versiyonu ile 6,000 TL’ye varan fiyat avantaji ve %0,79 sabit faiz sunuyor.


bülten

    1 Yorum

  1. MURAT TAŞPIKAR:

    HAKIKATEN KUVVETLI BIR ARAC KALKISLARDA ATAK GIBI GOZUKUYOR AMA BENIM KAFAMI KURCALAYAN JUMBO TEKER OLUSU HADI ODA TAMAM YERE SALAM BASISI GUZEL YOLDA GIDERKEN ARKADAN BIRSES GELIR GIRAVVV DIYE OZAMAN VAY O ŞOFÖRUN HALINE SIRTINDA VAR 20 KISI NOLUCAK ŞINDI ISTEPNE YOK CUNKU ONUN ICIN BENCE 515 LUTFEN BANA UZUN ŞASI OTOMATIK VITES 515 HAKKINDA BILGI VERIRSENIZ MEMNUN OLURUM SELAMLAR HAYIRLI ISLER

Comments are closed.

  • SON EKLENENLER