Dünyaca ünlü şarkıcı Sting, 2012 Sonbahar Turnesi (Back To Bass) ile bir kez daha İstanbul’da! “Shape of My Heard, Fragile, Desert Rose, English Men in Newyork, It’s Probably Me” gibi en sevilen şarkılarını beş enstrümanlı grubuyla 26 Kasım Pazartesi günü 21.00’de Ataköy Atletizm Arena’da seslendirecek.

Back to Bass
Sting’in 2011 – 2012 Back to Bass Dünya Turu’nun ilk ayağı, Kuzey Amerika, İngiltere ve Güney Amerika’da gerçekleşti ve müzikseverler tarafından büyük beğeni ile karşılandı. 7 Kasım’da Strasbourg-Fransa’da başlayacak turnenin ikinci ayağı Fransa’daki diğer konserlerin ardından Slovakya ve Çek Cumhuriyeti’nde devam edecek. Bir önceki konserini Kuruçeşme Arena’da gerçekleştiren sanatçının İstanbul Boğazı’na olan hayranlığı uzun süre konuşuldu. Şimdi tüm gözler heyecanla 26 Kasım’ı bekliyor. Bakalım Sting bu konser için neler söyleyecek?

Back to Bass’ın bilet fiyatlarına gelince; biletler 100 TL’den başlayıp 635 TL’ye kadar varan beş kategoriden oluşuyor. Konser alanı ve bilet satışı ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.biletix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


yaşam
  • SON EKLENENLER