Kusursuz konfor denildiğinde aklınıza ne geliyor?

Mercedes-Benz E Cabrio tam anlamıyla yenilikçi bir otomobil. Özellikle AIRCAP adı verilen ve dünyada ilk defa bu otomobilde kullanılan teknolojisi sayesinde, üstü açık kullanım sırasında yolculuğunuzu en konforlu düzeye çıkartmayı amaçlıyor.

Biraz daha teknik açıdan yaklaşacak olursak; tavan çerçevesinin önündeki elektrikli rüzgar deflektörü modülü ile arka koltuk başlıkları arasındaki bir rüzgar engelleyicisinden oluşan AIRCAP sistemi, üstü açık şekilde yolculuk yaparken bir düğmeye basıldığında hava deflektörü, otomobilin tüm iç mekanının üzerinden geçen hava akışını yönlendirerek havanın geçiş yolunu yolcu bölmesinin ötesine doğru uzatıyor.

Sex and the City 2 filminin yeni yüzü “Mercedes-Benz E Cabrio”

Amerika’nın en çok seyredilen dizilerinden biri olan Sex and the City, hatırlayacağınız üzere 2008 yılında gösterime girmiş ve dizinin devamı niteliğinde çekilen ilk filmi ile sevenleriyle buluşmuştu. Filmin çeşitli sahnelerinde Mercedes-Benz GLK kullanılmıştı.

Vizyona girdiği ilk hafta Türkiye’de ve ABD’de en çok izlenenenler arasında birinci sıraya oturan filmin merakla beklenen 2. serisi de Amerika’da vizyona girdi. Mercedes-Benz’in sponsorluğunu üstlendiği filmde bu kez Mercedes-Benz E Cabrio yer alıyor ve filmin ana karakterlerinden biri olan Mr. Big,  New York sokaklarında yeni E Cabrio ile tur atıyor.

“Konfor, Stil ve  Zarafet” değerlerini temsil eden Mercedes-Benz E Cabrio’nun yer aldığı, “Sex and the City 2” filmini 11 Haziran 2010 tarihinden itibaren  izleyebileceksiniz.

SEX AND THE CITY 2 FİLMİNİN YENİ YÜZÜ “MERCEDES-BENZ E CABRIO”

Mercedes-Benz E Cabrio from Mercedes-Benz Türkiye on Vimeo.


modelleryaşam

    1 Yorum

  • SON EKLENENLER