Mercedes-Benz

24 Eylül akşamı Eski Bomonti Bira Fabrikası’nda kick off partisi yapılan ve hazırlıklarına start verilen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 13-18 Ekim tarihleri arasında Karaköy Antrepo 3’te tüm heyecanı ile devam ediyor.

Etkinlik kapsamında marka ve tasarımcılar, venue içinde yer alan “Runway” ve “Studio” alanlarında İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarını sergiliyorlar.

Mercedes-Benz Türk, iddialı tasarımı, zengin donanımı ve zarif sportifliğiyle “dünyanın en iyi otomobili” ünvanına sahip S-Serisi’nin sporcu kardeşi olarak dikkatleri çeken yeni S-Serisi Coupé’yi ve 4 kapılı coupe tasarımı ile öne çıkan Yeni CLS Coupé’yi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul boyunca Antrepo 3’te sergiliyor. Alana kurulan Mercedes-Benz Lounge’da, moda haftasının seçkin davetlileri gün boyunca vakit geçiriyor.

Bu sezon Mercedes-Benz Türk, son dönemde koleksiyonlarıyla uluslararası platformda da ses getiren genç tasarımcı Hande Çokrak’ın markası Maid in Love’ı destekliyor. “Mercedes-Benz Presents Maid in Love defilesi, 15 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 20:30’da gerçekleşti.

bülten
  • SON EKLENENLER