S-Serisi başrolde!

yaşam 20 Tem 2013
2 YORUM
0 BEĞENİ

Yaratıcı yönetmen, stilist, tasarımcı, Vogue Paris eski genel yayın direktörü ve yeni Harpers’s Bazaar moda direktörü Stephen Gan’in elinden çıkan son mucize 2014 bahar/yaz koleksiyonu: Vizyon Tamamlandı.

Moda ve güzellik dünyası
Zeitgeist Filmi’nin sınırlarda gezen ve korkusuz prodüksiyonuna imza atan Carine Roitfeld; Lady Gaga’nın çiğ eti bir moda materyali olarak kullanmasının retro bir hareket olarak anılmasını sağlayan kişidir. Yaptığı işi “Bu bir hayal dünyası ise ben de hayalciden başka bir şey değilim” diyerek açıklıyor.

Teknoloji ve zarafet
Zarafetin ve ilginin doğuşunu simgeleyen yeni Mercedes-Benz S-Serisi, siyah rengi ile yeni bir ikon olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımının geliştirilmesi ve teknolojisinin kusursuz hale getirilmesi ile otomotiv sektöründe gerçekleşen gelişmelere öncülük ediyor. Ünlü model Sui He, Mercedes-Benz’den ilham alarak tasarladığını belirten Carine Roitfeld’in siyah elbisesi ile karşımıza çıkıyor.

Güç oyunları ve tutku
Genç fotoğraf sanatçıları Max von Gumppenberg ve Patrick Bienert moda çekimini Florida’nın Opa-Locka havaalanı çevresinde bulunan bir hangarda gerçekleştirdi. Estetik özgürlüklerini bu özel projeyi oluşturarak taçlandıran sanatçılar, modeli görüntülerken doğada var olan grafik normlardan ilham aldı.


yaşam

    2 Yorum

  1. Erhan İLDES:

    Mercedes her zaman fovorımdır ve favorıdır tasarım, dizayn, dınamıc, konfor, güvenlık ben yinede alman teknolojısı kullanıyorum maddı yönden ama mercedes hele şimdi bir s sertısı sahıbı olmak ısterım…

  • SON EKLENENLER