SLS AMG’nin ana otomobil olduğu Gran Turismo 5 demosunu, Mercedes-Benz Bayilerindeki PlayStation 3 sürüş simülatörlerinde oynayabilirsiniz.

Bu Kasım’da tam sürümü piyasaya çıkacak olan oyun için 4 yıl boyunca 150 kişi çalıştı ve geliştirilmesi için 60 milyon dolar harcandı: Bu rakam, 1997’deki ilk Gran Turismo’ya harcanan paranın yaklaşık 50 katı. Bu seride ayrıca bir ilk olarak GT5’in ekran seçenekleri arasında Stereoskopik-3D de bulunuyor.

World Rally Championship, NASCAR ve Super GT gibi en büyük otomobil yarışlarını ilk defa bir araya getiren GT5’te, otomobil tutkunlarının çok sevdiği İngiliz Top Gear programının pisti de unutulmamış. Yüzlerce otomobil modeli barındıran Gran Turismo 5’in alametifarikasıysa elbette ki SLS AMG.

Gran Turismo 5’i herkesten önce, Mercedes’in hazırladığı özel simülatör içinde oynayabileceğiniz Mercedes-Benz bayileriyse şunlar:

 • Gülsoy Florya
 • Koluman Göztepe
 • Has İstoç
 • Mengerler Kozyatağı


modeller

  2 Yorum

 1. hasan kaya:

  Mersedesin ürünlerideki mükemmelliği hepimiz çok iyi biliyoruz.Ancak,orta ve alt gelirlilerin o ürünlere ulaşması okadar zorki.Kaliteyi bozmadan,fiatlarınızı uygun düzeylere çekebilirseniz,otomobil piyasasında fırtına yaratırsınız.Bekliyoruz.
  Saygılarımla.

 2. nurten birdal:

  mercedesin sosyal yaşantımızdada yer alması bizi çokkk mutlu etmekte bu konudaki çalışmalarınızın devamını heyecanla beklemekteyiz

 • SON EKLENENLER