Avrupa’nın en büyük otomobil fuarlarından biri olarak kabul edilen Paris Otomobil Fuarı 2014 yılında da otomobil severlerle buluşuyor. 4 Ekim tarihinde kapılarını açan fuar, 19 Ekim’e kadar takipçilerini bekliyor. 2012 yılında 1.2 milyonu aşan ziyaretçiye ulaşan fuarın bu yıl rekor kırması bekleniyor.

paris-AMG-Gt-2
Mercedes-Benz’in yeni yıldızı Mercedes-AMG GT, Paris’te de parlamaya devam etmesi, şimdiden hayranı olan ziyaretçilerini sevindiriyor. 4,0 litre V8-biturbo motoru ve Mercedes-Benz Intelligent Drive teknolojisi sayesinde yolda ve yarış pistinde en üst düzeyde sürüş keyfi sunan yepyeni Mercedes-AMG GT otomobil severlerin ilgisini çoktan çekmeyi başarıyor.

Mercedes-Benz’in ilk PLUG-IN HYBRID modeli tanıtıldı.

Paris Otomobil Fuarı’nda tanıttığı S 500 PLUG-IN HYBRID modeli ile S-Serisi’nde hibrit sürüş imkânı sunmaya hazırlanıyor. Uzun dingil mesafesi ile dikkat çeken emisyonsuz otomobil, dünyanın ilk sertifikalı 3 lt. motorlu lüks sedanı olarak yer alıyor. Mercedes-Benz’in ilk şarj edilebilen hibrit modeli olan S 500 PLUG-IN HYBRID, sürüş zevki sunarak dinamizmi yüksek verimlilik ile birleştiriyor. 33 km’ye kadar tamamen emisyonsuz sürüş imkânı sunan otomobil, 8 silindirli motor performansına ve kompakt bir modelin yakıt tüketimine sahip ilk lüks sedan olma özelliği taşıyor.

Paris-amg-gt (2) C-63


modellerteknoloji
  • SON EKLENENLER