Filmin yaratıcıları İstanbul’da
Geçtiğimiz Salı gününden itibaren modayı şehrin merkezine getiren Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul birçok ünlü moda tasarımcısını ve sanat dünyasından ismi bir arada ağırlıyor. Moda Haftası, 3. gününde, birçoğumuzun merakla beklediği CLA’nın başrolde olduğu moda filminin yaratıcıları Jefferson Hack ve Ryan MacGinley’i ağırladı. 2013 Sonbahar / Kış sezonu filmi “Mind of its own”‘un yaratıcıları moda sevelere ve otomobil meraklılarına filmin yapım sürecini ve yaşadıklarını anlattı.

CLA: Dizginlenemez
Ryan MacGinley, filmle ilgili sözlerine CLA’nın kendine has duruşunun verdiği hissi anlatarak başladı. İlk sahnede Stanley Kubrick’in Shining filminden ilham aldıklarından bahseden MacGinley, ilk karenin onun favorisi olduğunu söylüyor ve manzaranın kattığı derinliği anlatıyor. Helikopterle yapılan çekim MacGinley için oldukça heyecan verici olmuş. Ryan MacGinley, filmin yıldızı top model Karlie Kloss’la uzun yıllardır tanışıyor ve birçok projede birlikte çalışma imkânı bulmuşlar. MacGinley, Karlie Kloss ile çalışmanın ayrıcalığını anlatıyor ve Kloss’un CLA ile çok iyi bir uyum sağladığını ve film için onun da çok heyecanlı olduğunu ekliyor.

Filmde bulunan ve ilgi çeken bir diğer karakter ise asil duruşu ile Karlie Kloss’un aklını çelen beyaz at. Karlie Kloss ve CLA arasına giren beyaz atın son anda ortaya çıktığını anlatan MacGinley, Karlie’yi otomobilin içinden dışarı çıkaracak bir şeye ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Bunu sağlamanın en iyi yolu, saflığı, gücü, zarafeti ve asaleti temsil eden beyaz bir atın ortaya çıkması gibi görünüyor. Ryan MacGinley ve Jefferson Hack, Mercedes-Benz ve moda arasındaki uyumu filmde yakaladıkları ve Karlie Kloss’un giydiği Chloé elbisenin ona çok yakıştığı konusunda hemfikir. Birlikte çalışmanın heyecan verici ve eğlenceli olduğunu anlatan Ryan MacGinley ve Jefferson Hack, bir otomobil filmine imza atmış olmaktan gurur duyuyor.

Mercedes-Benz Özlem Kaya koleksiyonunu sunar!
Moda Haftası’nın 3. gününün diğer özel anı ise Mercedes-Benz desteği ile gerçekleşen Özlem Kaya defilesi oldu. Moda ile 17 yıl önce yolları kesişen Mercedes-Benz bugüne dek birçok moda platformuna, moda etkinliği ve moda haftalarına destek verdi. Moda Haftası’nın isim sponsoru olan Mercedes-Benz genç modacı Özlem Kaya’nın 2013 Sonbahar / Kış kreasyonunun da destekçisiydi. Defilede ünlü mankenlerin taşıdığı tasarımlar yoğun ilgi gördü. Defilede bronz ve siyahın bütünlüğü ilgi çekerken, özellikle hacimli parçalar ve tasarımlardaki detaylar beğeni topladı.


yaşam
  • SON EKLENENLER