Ünlü 5’li
Çamur, çakıl, asfalt, zorlu koşullar… Mercedes-Benz yeni kampanyasında: “Her zeminde en iyisi!” sloganıyla yola çıktı ve 5 SUV otomobiline en uygun karakterdeki marka elçilerini seçti. Muhteşem 5’li ile tüm arazi şartlarına mükemmel uyum sağlayın!

Mercedes-Benz-SUV-Ailesi-G-Serisi

Ünlü gezgin Mike Horn, G-Serisi direksiyonunda!
İlk çekim yeri Serra da Estrela; Portekiz’in doğusunda bir dağ silsilesi… Büyüleyici sis bulutları zirveyi adeta çevreliyor. Gezgin Mike Horn ise zirveye tırmanışı adeta bir çocuk oyuncağıymış gibi gösteriyor. Hedefe emin adımlarla, adeta yolda yürürcesine ulaşıyor. Temkinli film ekibimiz ise onun ardından belirli bir mesafede yavaş yavaş ilerliyor. Hedefe vardıktan sonra G-Serisi ile gerçekleştirdiğimiz çekimlerde yakaladığımız kareler ise tek kelimeyle muhteşem… Mike Horn da bu deneyimin hayatında büyük bir önemi olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Gittiğim çoğu yerde düzgün bir yol bile yok, yani anlayacağınız gezerken ve hayatı keşfederken böyle bir otomobile ihtiyacım var!”

Mercedes-Benz-SUV-Ailesi-GLA

Efsanevi Sörfçü Garrett McNamara’nın GLA deneyimi
Portekiz, Nazaré’de; yani dünyanın en ünlü sörf merkezlerinden birisindeyiz. Burası çekim ekibimizi masmavi bir gökyüzü ve sıcacık bir güneşle adeta kucaklayarak karşılıyor. Ünlü Sörfçü Garrett McNamara ise Mercedes-AMG sörf tahtasıyla birlikte okyanusu ardına alarak oldukça etkileyici bir duruş sergiliyor. Çekimler başladıktan sonra dinamik GLA’nın üstün performansı ünlü sörfçüyü gerçekten çok etkiliyor. McNamara bu deneyimi şöyle anlatıyor: “Bu gerçekten benim için bile çok çılgın bir deneyimdi! GLA dalgaları takip etmek için en uygun otomobil …”

Mercedes-Benz-SUV-Ailesi-GLE

 

Ünlü Jokey Meredith Michaels-Beerbaum ve GLE sürüşü
Şimdi de Lisbon yakınlarında büyüleyici bir ormandayız. Devrilen bir ağaç orman yolunu tamamen kaplıyor. Meredith Michaels-Beerbaum için bu tabi ki de hiç sorun değil! GLE deneyimi de Meredith Michaels-Beerbaum için aynı at üstünde olduğu gibi güven ve rahatlık veriyor. Ünlü Jokey bu deneyimi şöyle anlatıyor: “GLE seyahat için harika bir otomobil. At sahipleri güven ve rahatlığın ne kadar önemli olduğunu bilirler. GLE bu istekleri fazlasıyla karşılıyor.”

Formula 1 Dünya Şampiyonu Lewis Hamilton’a GLE Coupé yakışır!
Dünya şampiyonu Lewis Hamilton, Mercedes-Benz GLE Coupé direksiyonunda… Bu anlar gerçekten efsanevi! Çekim ekibimiz bir kez daha anladı ki; zorlu koşullar ve hız tutkusu Lewis Hamilton’un kanında var. Hamilton bu arabayı temsil edebilecek en iyi kişi! Kendisi ise bu deneyimi şöyle anlatıyor: “Mercedes-Benz GLE Coupé, GLE’den daha genç, hafif ve özgür bir his veriyor. Sürüş ve yol kavrayışı gerçekten tarif edilemez…”

Mercedes-Benz-SUV-Ailesi-GLE-Coupe

Mercedes-Benz-SUV-Ailesi-GLC

Top Model Petra Němcová GLC koltuğunda!
Bu sefer Madrid’te, modanın kalbinin attığı şehirlerden birisindeyiz. Çek Top Model Petra Němcová Mercedes-Benz GLC içerisinde de gerçekten büyüleyici görünüyor. GLC, Madrid ve Němcová ile çekimler muhteşem bir uyum içerisinde geçiyor. Němcová: “GLC’nin çevikliğine ve zorlu koşullara uyum sağlayışına” gerçekten hayran kalıyor.
Ve Němcová ile Madrid’in ortasındaki bir ofis binasının çatısında gerçekleştirdiğimiz son sahneyle Muhteşem 5’li ile çekimlerin sonuna geliyoruz. Bu gerçekten çekim ekibimiz için muhteşem bir deneyimdi. İnanıyoruz ki; siz de izlerken çok keyif alacaksınız.


modeller
  • SON EKLENENLER