Moda dolu günler

yaşam 25 Eki 2011
0 YORUM
0 BEĞENİ

Kanada, Toronto’da 17-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Toronto Moda Haftası’nda ünlü modacılar en son kreasyonlarını tanıttı. Modacıların 2012 ilkbahar-yaz sezonu içini sunduğu tasarımlar modaseverler tarafından beğeni topladı.

Bu sezon tam kırk farklı gösterinin yer aldığı Toronto Moda Haftası’nda tasarımcılar kendilerine sağlanan gösteri alanı ve dev LED ekran ile oldukça dinamik ve çok yönlü defileler gerçekleştirme imkânı buldu. LED ekran önünde yapılan defilelerde tasarımcılar, koleksiyonları adeta sonsuza uzanan bir fon önünde sergiledi.

Toronto Moda Haftası Adrian wu, Amanda Lewkee, Anu Raina, Baby Steinberg, Bustle, Caroline Neron, Cassie Dee, David Dixon, Caitlin Power, Denİs Gagnon, Joe Fresh, Juma gibi birçok ünlü Kanadalı ve yabancı tasarımcı katıldı.

Geçtiğimiz günlerin konuşulan bir başka moda olayı ise 15-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Tokyo Moda Haftası oldu. Tokyo Midtown Hall gerçekleştirilen renkli defilelerde ünlü markalar 2012 ilkbahar-yaz sezonunun modasına dair ilk ipuçlarını verdi.

 


yaşam
  • SON EKLENENLER