Her zaman ve her yerde Mercedes-Benz dünyası.

2016 Aralık itibari ile Mercedes-Benz dünyasına erişmek isteyen herkesin üye olabileceği Mercedes me portalı; eğlence, seyahat ve yaşam tarzına uygun, hayatı daha kolay hale getirecek hizmetler ile yaşamı zenginleştirecek tekliflere erişim sağlayan bir platformdur.

Mercedes-Benz, Daimler ve iş birliği ortaklarının sunduğu yenilikçi hizmetlere ve çok özel fırsatlara erişim için Mercedes me’ye kayıt olmak yeterlidir.

Peki Mercedes me dünyasının öne çıkan özellikleri; connect, assist, finance ve inspire hizmetleri nelerdir?

  • Mercedes me connect, müşterileri araçları ile, araçları da müşterileri için önemli olan her şey ile bağlar. connect hizmetleri sayesinde müşterilerimiz akıllı bağlantı içerisinde olan dünyanın bir parçası olurlar. Her zaman araçlarının nerede ve ne durumda olduğunu bilir, yüklerini hafifleten temel hizmetlerden ve konfordan faydalanabilirler.*
  • Mercedes me assist, müşterilerimizin ve araçlarının layık olduğu en iyi kişisel servis hizmetlerini sunar. Online servis randevusu almak, dijital servis defterine erişim, Garanti ve Mobilo ile ilgili detaylı bilgiler, araca özel öneriler; hepsi dijital yardımcı Mercedes me assist sayesinde müşterilerimizin hizmetinde.
  • Mercedes me finance, Mercedes-Benz sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürür. Üstelik bütçeleri sarsmadan! İhtiyaçlara uygun leasing, finansman ve sigorta çözümleri Mercedes me finance’te.
  • Mercedes me inspire, müşterilerimizi ileri taşıyan ilham kaynağımızdır! Canlı ve mobil bir hayat için bir dizi yaratıcı fikir ve yenilikçi projenin yanı sıra etkinlikler, seyahatler, hayat tarzı ve daha birçok alanda teklifler sunan Mercedes me inspire altında BenimMercedesim, Mercedes-Benz Motor Sporları, Driving Events, Travel, AMG, Magazin ve Sosyal Medya gibi içeriklere erişmek mümkün. Yol gösteren fikirler, konseptler ve geleceğin güdüsü olarak yaratıcı fikirler Mercedes me inspire’de müşterilerimizi bekliyor.

Mercedes me’ye akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan ulaşılabildiği gibi uygulaması da App Store ve Google Play Store’dan indirilebilir.

Mercedes me! Her zaman ve her yerde.

* Mercedes me connect hizmetleri 2017 model otomobillerde bulunmaktadır.

bülten
  • SON EKLENENLER