Mercedes-Benz müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla düzenlediği organizasyonlara devam ediyor. Bu kapsamda 2 Temmuz’da tüm Türkiye’yi kapsayan bir tanıtım turuna çıktı. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, Sprinter marka minibüslerinin Super Single modellerini müşterileri ile tanıştırdı.

Müşterilerin, satış, filo satış, satış sonrası hizmetler, araçlar ve ödeme kolaylıkları ile ilgili talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapan Mercedes-Benz Türk, etkin hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefledi. Düzenlenen Super Single Roadshow organizasyonu sırasında; Mercedes-Benz Sprinter 16+1 personel, 16+1 bagajlı personel, 19+1 personel ve 22+1 öğrenci servisi modelleriyle, Vito 8+1 minibüs araçları müşterilerin daha yakından inceleyebilmeleri ve araçlar hakkında sorularını giderebilmeleri için beğenilerine sunuldu.

Devamı >>


bülten

    1 Yorum

  1. Gürkan özdal:

    Sprinter servis minübüslerinin- standart olarak içinde yolcu için yapılmış tavan rafları olmalı- ve tavan acısı aracın çok dar- daha geniş otobüs tarzında olsa, ve ön konsol drek şöföre hitap etmiş , otobüslerdeki gbi olsa daha güzel olur bence. bir sprinter kullanıcısı olarak ön konsol kullnışsız , aracın içi dar.

Comments are closed.

  • SON EKLENENLER