Mercedes-Benz Türk, Ramazan ayında yeni bir ilke imza atarak sektör ve müşteri odaklı organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Bu bağlamda 09 – 18 Ağustos 2012 tarihleri arasında Habur Sınır Kapısı’nda aynı anda 350 kişinin yemek yiyebileceği 500 m2’lik klimalı modern bir iftar çadırı kurarak kamyon sürücülerini yalnız bırakmadı. 10 gün boyunca toplam 3.500’den fazla kamyon sürücüsü, Mercedes-Benz çadırında ağırlandı. Organizasyonda Mercedes-Benz marka kamyon kullanıcıları dışında diğer marka araçları kullanan sürücüler de çadırda iftar yaparak Mercedes-Benz markasını yakından tanıma fırsatı buldular.

Ayrıca Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, Kamyon Satış Operasyonları Kısım Müdürü Can Balaban, Kamyon Filo Satış Kısım Müdürü Alper Kurt, Satış Sonrası Hizmetler Kamyon Kısım Müdürü Mehmet Doğan ve ekip diğer ekip çalışanları ile Diyarbakır Mercedes-Benz Türk bayii Gelecek Otomotiv yöneticileri, 13 Ağustos akşamı kamyon şoförleriyle iftar yemeğinde bir araya geldiler. Bu buluşmada Mercedes-Benz Türk yetkilileri kamyon şoförleriyle sohbet ettiler, onların sorun ve dileklerini dinlediler. İftar organizasyonundan yararlanan sürücüler, Mercedes’in, kullanılan aracın markasına bakmadan tüm şoförlere gösterdiği bu ilgi ve yakınlıktan memnun olduklarını belirterek teşekkür ettiler.

Ramazan ayı sonrasında ise 19, 20 ve 21 Ağustos tarihlerinde şoförlere özel olarak hazırlanan Mercedes-Benz Bayram Paketleri yine Habur Sınır Kapısı’nda dağıtıldı.

Mercedes-Benz Türk gelecekte de kamyon şoförlerine yönelik farklı etkinlikler düzenlemeye devam ederek sektöre katkılarını sürdürecek.

bülten
  • SON EKLENENLER