Mercedes-Benz Türk, 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde 17. si düzenlenen Emitt Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na turizm sektörünün tüm talep ve gereksinimlerine cevap veren ürünleriyle katılıyor.

Mercedes-Benz Türk’ün hafif ticari araç ve otobüs grubundan oluşan turizme özel ürün yelpazesinde şu araçlar yer alıyor:
•Yeni Mercedes-Benz Citan,
•Mercedes-Benz Vito – 8+1 kapasiteli minibüs,
•Mercedes-Benz Sprinter – 13+1 kapasiteli servis aracı,
•Mercedes-Benz Sprinter– 16+1 kapasiteli servis aracı,
•Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD.

Yolcularına üstün Mercedes-Benz konforunu ve güvenliğini, kullanıcısına ekonomikliği ve güvenirliği sunan bu araçlar, Euro 5 çevre normuna uygun motorları ile çevre dostu olma özelliğine de sahipler.
Emitt’te Mercedes-Benz çatısı altında yer alan, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Citan, Vito ve Sprinter kullanıcılarının güçlerine ortak, işlerine destek olmaya devam ediyor.

Hafif Ticari Araçlar pazarının parlayan yıldızı Mercedes-Benz’in tüm Vito, Viano, Sprinter Minibüs, Uzun Panelvan, “yük / insan taşıma amaçlı” kullanılan Sprinter Orta Panelvan araçları ile Sprinter kamyonetlere özel % 0,59 faiz oranı ile sunduğu kampanya devam ediyor. Ayrıca, kaskosu Mercedes-Benz Sigorta olan araçlara özel %0,49 faiz oranlı finansman seçeneği sunuluyor. Geliri mevsimsel olarak değişen okul ve turizm sektörleri için Mercedes-Benz Finansman Türk’ ten ödeme seçenekleri, ayrıca yeni araç sigorta hizmeti de “Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri” aracılığı ile sunuluyor.Ayrıca Sprinter Kamyonet için Ocak ayında % 0 faiz oranıyla 24.000 TL kredi için 24 ay vadeli kampanya sunuluyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz’in sürüş dinamiği, çeviklik ve performansı ile sınıfının en iddialı aracı Citan’a özel olarak % 0,92 oranlı faiz kampanyası sunuyor. Yeni Mercedes-Benz Citan, hem aileler için ideal bir araç, hem de iş amaçlı kullanımda tüm ihtiyaçlara cevap veren bir iş ortağı. Geniş yolcu kabini , yüksek sürüş dinamiği, çevikliği, ekonomik olması ve farklı alanlarda kullanıma uygunluğu, aracın önemli özelliklerini oluşturuyor.Buna ek olarak yeni araç sigorta hizmeti de Mercedes-Benz Sigortacılık Hizmetleri aracılığıyla Mercedes-Benz müşterilerine sunuluyor.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler tarafından hem bakım aralığının uzun hem de bakım maliyetlerinin düşük olması, bunların yanında düşük yakıt tüketimi ile mevcut kullanımda olan araçlar için sunulan revizyon paketleri ile araçların kullanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Mercedes-Benz Türk, Ocak ayında otobüs müşterilerine de “Yıldızını Seç” sloganı ile sunduğu finansman kampanyası çerçevesinde tüm şehirler arası otobüs modelleri için € ve TL bazında finansman seçenekleri sunuyor.Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Travego 15 SHD, Tourismo 15 RHD ve Tourismo 16 RHD model otobüsler için hazırladığı finansman kampanyası dahilinde Mercedes-Benz otobüs müşterileri 40 ay boyunca TL bazında 7.445 TL’den, Euro bazında 2.773 €’dan başlayan aylık taksitlerle hayallerinin yıldızına sahip olabilirler.

Öte yandan Mercedes-Benz Taşıt Ticaret, Emitt’te BusStore ve Used 1 birimleriyle yer alıyor. Şirket, otobüs ve hafif ticari araçlar için yeni araç alımında piyasa fiyatları ile takas imkanı ve aynı zamanda güvenilir 2. El araç ve hizmet olanakları sunuyor. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ve 2. El araç şirketi Used1’ın işbirliği ile 2. El hafif ticari araçlara özel olarak % 0,59 faiz oranlı kampanya sunuluyor. Ayrıca Used 1 bünyesindeki kullanılmış Sprinter Kamyonetler için de % 0 faiz oranıyla 24.000 TL kredi için 24 ay vadeli kampanya sunuluyor.


yaşam
  • SON EKLENENLER