Mercedes-Benz Türk, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda başlatılan ve bu yıl da yine tüm ürün gruplarında uygulanan “Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları” ile, yetkili servislerde görev alan teknisyenlerin bilgi ve beceri seviyelerinin ölçülmesi ve gelişimlerinin teşvik edilmesi amaçlanıyor.

Araç ve hizmetlerde sunulan kalitede üstünlüğü, mühendislikte uzmanlığı, ürün ve hizmet çeşitlerinin devamlılığı sunulurken, “Teknisyen Olimpiyatları” uygulamasıyla sizlerin memnuniyetinizin daha üst seviyelere taşınması amaçlanıyor.

Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları 2012 ön eleme sınavları 16-17 Haziran tarihleri arasında 6 farklı bölgede ve 11 ayrı sınav merkezinde (İstanbul, Bursa, Eskişehir, Ankara, Adana, Aksaray, Antalya, Denizli, İzmir, Diyarbakır ve Samsun) yapıldı.  Ön eleme sınavlarına 117 bakım teknisyeni, 274 sistem teknisyeni ve 75 arıza teşhis teknisyeni olmak üzere toplam 466 sertifikalı teknisyen ve 61 müşteri danışmanı katıldı. En yüksek puanı alan katılımcılar, dereceye girerek finallere katılmaya hak kazandı. Uygulamalı sınav, yazılı sınav, beceri sınavı ve takım çalışması olmak üzere 4 aşamadan oluşan final sınavları, 6 Eylül’de yapıldı.

7 Eylül tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde, dereceye giren başarılı teknisyenlerin ödülleri Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Wolf-Dieter Kurz, Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün ve Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü Ergiz Esen tarafından takdim edildi.

bülten
  • SON EKLENENLER