İstanbul Hezarfen Havaalanı’nda 1-2 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Mercedes-Benz Test Sürüş Günlerinde, Mercedes tutkunları muhteşem bir organizasyona şahit oldular. İki günde yaklaşık 300 kişinin katıldığı organizasyonda, sergileme otomobilleri ile test sürüşlerine ilgi büyüktü.

“Pre-Safe” ve “ESP” gibi üstün otomobil teknolojilerinin test edildiği etkinlikte, Mercedes-Benz yıldızlarından SLK-Serisi Grand Edition ve E Cabrio’nun da sergilenmesi ile büyülenen davetliler, E Coupé ve CLC-Serisinin sportif sürüş özelliklerini otomobillerin coğrafyasına uygun olarak hazırlanan pistlerde test edip, yenilenen modellerin verdiği heyecanı deneyimlediler. Ayrıca Vito, Viano, C-Serisi ve E-Serisini de deneme fırsatı bulan misafirler, konforlu kullanımda bile Mercedes-Benz modellerinin ne kadar güvenli bir yol tutuşuna sahip olduğunu parkurda birebir görme fırsatı buldular. Etkinlikte hafif ticari araç ve otomobil grubunun dışında otobüs ve kamyon grubundan araçlar da sergilendi ve ilgilenenlere bu araçları rahatça inceleme fırsatı verildi.

Misafirler, otomobil ve hafif ticari araç test sürüşlerinin yanı sıra eğitmen eşliğinde Actros çekici ile kısa bir tur atarak Mercedes kamyonlarının üstün özelliklerini tanıma fırsatı buldular.


modelleryaşam

    2 Yorum

  1. yılmaz haydarbeyoğlu:

    3 haziran cuma günü eksperler için yapılan test sürüşlerine katıldım.harika bir organizasyondu.özelliikle E coupe,CLS, ve SLK ile o parkurları geçmek müthişti.Kaporta konularında verilen eğitiminde eksperler ile aramızdaki fikir ayrılıklarının giderilmesinde çok etkili olacağına inanıyorum.Devamına yönelik organizasyonlarda görüşmek dileği ile,emeği geçen herkese teşekkürler.

  • SON EKLENENLER