Son derece sportif çizgileri olan otomobil, keskin köşeler, iri yıldızın süslediği ızgara, tampondaki LED sis farları, çift egzoz çıkışı ve difüzörle, Mercedes hayranlarına hitap ediyor.

İç mekanda tipik dört koltuklu yerleşim mevcut. Deri kaplı koltuklar ile ahşap ve alüminyum süslemeler içeren kokpit, klas olduğu kadar spor bir görünüm sunuyor. Bu spor görünümü, aynı zamanda sürüş dinanizmine de aktaran E Coupé, özellikle Test Sürüşü Günleri’nin slalom bölümünde güven veren yapısı ile yol çizgisini bozmadan ilerleyerek büyük beğeni kazandı.


modelleryaşam

  3 Yorum

 1. Caner Çolakoğlu:

  E Coupe hem iç hem dış tasarımı ile gerçekten çok hoş ve kırmızı renk de çok yakışıyor araca.

 2. Dinçer ÇELİK:

  MERHABALAR ;
  Buradan Mercedes çalışanları ve emeği geçen herkesi kutluyor;Sağlığın,başarılarının,mutluluğun hep bir arada pekişmesini sizleri kazalardan belalardan ve nazarlardan korumasını canıı gönülden temenni ediyorum.
  Hayalimdeki ve Gönlümde yatan tek araç olmasına rağmen E350 AMG Serisi dizel aracın hayatımın içersinde bu kadar olmasını arzu etmemiştim.Fakat gelin görünki; VAR GÖNLÜMDE YOK ELİMDE DİYE BİR DEYİM VARDIR.Benimkide o hesap sadece hayallerimde herzaman kalacak olan bir marka.kullanmak bile sanırım HAYAL ….SAYGILARIMLA.

 • SON EKLENENLER