Mercedes-Benz Türk, 15 – 17 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Transport Lojistik Fuarı, Logitrans 2012’ye ilk kez,

  • Sprinter Panelvan
  • Actros 1841 LSNRL
  • Actros 1844 LS
  • Actros 1851 LS
  • Axor 1840 LS
  • Atego 1518KK
  • Atego 2124  ve

modellerini kapsayan geniş bir ürün yelpazesi ile katıldı.

Mercedes-BenzTürk A.Ş., fuarda sergilediği özel müşteri talebi doğrultusunda üretilmiş Sprinter Panelvan ve Axor, Actros ve Atego kamyon modelleri ile Logitrans Fuarı ile de yerli ve yabancı lojistik firmalarının yanında olduğunu gösterdi.

Fuarda yer alan “Mercedes-Benz Satış Sonrası Hizmetler” standında orjinal ve sahte yedek parçalar karşılaştırmalı olarak sergilendi. Böylelikle orjinal yedek parça konusunda müşterilerin farkındalığını arttırmayı hedefleyen Mercedes-Benz Türk, koleksiyon ürünlerini, service card hizmetini ve mini onarım camını da sergileyerek tanıtımını yaptı.

Mercedes-Benz Türk A.Ş., Logitrans fuarındaki standında Used1 ve TruckStore markalarını da sergiledi. TruckStore dorsesi fuarın dışında sergilenerek fuar ziyaretçilerini karşılarken, standta yer alan desklerde de bu markalar hakkında bilgiler verildi.

2009 yılında 2. el pazarında faaliyetlerine başlayan Mercedes-Benz Türk, bu alanda hizmet vermek üzere “Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş.” adı altında ayrı bir şirket kurmuştu. O günden bu yana 2. el araç faaliyetlerinde bulunan şirket, aradan geçen kısa sürede büyük başarılara imza attı. Kurumsal yapıda faaliyet gösteren Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş.”, otobüs alanında BusStore, kamyon alanında TruckStore, hafif ticari araçlarda Used1 ve otomobilde El2 markaları ile faaliyet gösteriyor. Hafif ticari araçlar “Used 1”birimi ile Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş., sektörün ihtiyaçlarını dikkate alarak tüm Türkiye’de geçerli “2. El garanti hizmeti” uygulamasını başlatan ve Türkiye’de 2. El  ticari araçlara garanti hizmeti veren ilk şirket oldu.

Fuardan renkli karelere ve Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Müdürü Tufan Akdeniz’in Logitrans 2012’de sergilenen “Sprinter Mobil Şube”yi anlattığı videosuna Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

http://www.facebook.com/mercedesbenzticari

bülten
  • SON EKLENENLER