Mercedes-Benz ile sörf yapmak mı? Bazılarınız şaşırabilir ama Mercedes-Benz keyfini yaşamak için artık direksiyon başına geçmenize gerek yok. İster ön koltukta oturun, ister arka koltukta, nereye giderseniz gidin dilediğiniz yerde rahatlıkla internete bağlanabilirsiniz.

Bunu mümkün kılan ise; E-Serisi ve S-Serisi için geliştirilen Mercedes-Benz InCar HotSpot Kiti. Otomobilin tavan antenini kullanarak hızlı ve kesintisiz bir ağ bağlantısı yaratan bu sistem sayesinde yolculuk esnasında kablosuz internet erişimi elde etmek artık mümkün.

Bir defaya mahsus olarak Sim Kartınızı InCar Hotspot’a takıyorsunuz ve internete bağlanacağınız cihaz ile InCar Hotspot’u eşleştiriyorsunuz. Ondan sonra yol nereye giderse gitsin, internet de sizinle geliyor…

Unutmadan! Mercedes-Benz olarak direksiyon koltuğunda oturduğunuz müddetçe internet erişimini kullanmamanızı tavsiye ettiğimizi söylemeliyiz. Bildiğiniz gibi sürüş esnasında en ufak bir dikkatsizlik bile sizin, yolcularınızın ve başkalarının hayatlarını tehlikeye sokabilir.


modeller

    2 Yorum

  • SON EKLENENLER