Bozcaada’da bugüne kadar düzenlenen en geniş kapsamlı etkinlik olan, Türkiye’nin ilk ve tek festivali “Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali” başlıyor. Mercedes-Benz ana sponsorluğunda 23 – 28 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan “Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali”nde, Avrupa’nın en iyi kiteboard sporcularını buluşturacak “Mercedes-Benz Kiteboard Avrupa Şampiyonası” da düzenlenecek. Festivalde; Bozcaada Freestyle Open, Bozcaada Bisiklet Turu, Sup Race, Bozcaada 10K koşusu etkinlikleri, gündüz kumsal partileri, DJ performansları, akşamları ise canlı performanslar gerçekleşecek. “Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali”nde; adanın dört bir yanında organize edilecek spor yarışmaları ve eğlenceli organizasyonlarla Bozcaada adeta bir festival adası haline gelecek.
Mercedes-Benz Türk, etkinliğe isim sponsoru olmanın yanı sıra kiteboard  severler ve meraklılarına hizmet verecek “Mercedes-Benz Kite Lounge”u da önümüzdeki günlerde Çayır Plajı’nda açacak. 2015 yaz sezonu boyunca tecrübeli kiteboard eğitmenleri eşliğinde bu heyecanlı spor dalını deneme fırsatı bulacak Bozcaada ziyaretçileri, “Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali” kapsamında da tesisi sık sık ziyaret ederek organizasyonlara katılabilecekler.
Mercedes-Benz Türk’ün desteğiyle yarışacak Türk milli kiteboard sporcusu Bilge Öztürk de “Mercedes-Benz Kiteboard Avrupa Şampiyonası”nda dünyaca ünlü rakipleriyle kıyasıya mücadele edecek.

bülten

  2 Yorum

 1. belgin gezmiş:

  mercedes cla 200 sahibi olarak bu festivale davetlimiyiz ögrenmek isterim
  teşekkür ederim

  • mblog!:

   Merhaba Belgin Hanım, festivalimiz herkese açık olup 28 Haziran tarihine devam edecektir. İlginize teşekkürler.

Comments are closed.

 • SON EKLENENLER