Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayına özel C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet veya SLC otomobiller için 150.000 TL’ye 36 aya kadar %0,59* faizli müthiş bir teklifi var. Mercedes-Benz Kasko alınması halinde sunduğu bu müthiş kampanya kapsamında Mercedes-Benz C-Serisi sahibi olmak mümkün.

Ayrıca Mercedes-Benz Kasko kullanıldığı takdirde % 0,99* faizli 120.000 TL kredi kampanyasından, 12, 24, 36 ay vade seçenekleriyle yararlanarak Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA sahibi olabilirsiniz.

Mercedes-Benz E-Serisi** araçlarda ise Mercedes-Benz Kasko alınması halinde geçerli olacak finansman kampanyasına göre kişisel ve kurumsal müşteriler, kişiye özel ödeme planı ile 180.000 kredi tutarı, 12, 24, 36 ay vade seçenekleri ve %1,09* faiz oranından faydalanarak Aklın Başyapıtı E-Serisi’ne sahip olabilirler.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in müthiş smart kampanyasıyla Eylül ayında 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz oranı ve 12 ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanarak kurumsal ve kişisel müşteriler ayda 1.667 TL’den başlayan ödemelerle smart sahibi olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr ziyaret edilebilir.

* Belirtilen finansman koşulları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile Eylül ayında geçerlidir. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. Kredi tahsis ücreti başvuru sırasında talep edilecek olup belirtilen aylık ödemelere dahil edilmemiştir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A. Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A. Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

** Kampanya koşulları tüm E 180, E-Serisi Sedan (E 220 ve E 300) modellerinde, belirtilen tutar ve vadeler için geçerlidir.

bülten
  • SON EKLENENLER