Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, bu aya özel A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA model otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için müthiş bir fırsat sunuyor. Mercedes-Benz Kasko alınması halinde 50.000 TL krediye 12 ay vade ile %0 faiz oranı, 70.000 TL krediye 24 ay vadeye kadar %0,39, 120.000 TL’ye 36 aya kadar %0,79 faiz oranı sunduğu bu müthiş kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA sahibi olabilirsiniz.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ile şimdi smart zamanı… Mart ayında 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz oranı ve 12 ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanarak kurumsal ve kişisel müşteriler ayda 1.667 TL’den başlayan ödemelerle smart sahibi olabilirler.

E-Serisi** araçlarda ise Mercedes-Benz Kasko alınması halinde geçerli olacak finansman kampanyasında kişisel ve kurumsal müşteriler, kişiye özel ödeme planı ile 170.000 kredi tutarı, 12, 24, 36 ay vade seçenekleri ve %0,99 faiz oranından faydalanarak bu eşsiz araca sahip olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr ziyaret edilebilir.

* Belirtilen finansman koşulları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile Mart ayında geçerlidir. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. Kredi tahsis ücreti başvuru sırasında talep edilecek olup belirtilen aylık ödemelere dahil edilmemiştir.

** Kampanya koşulları tüm E-Serisi Coupé ve Cabriolet modellerinde, belirtilen tutar ve vadeler için geçerlidir.

bülten
  • SON EKLENENLER