Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ile şimdi smart zamanı… Ocak ayında 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz oranı ve 12 ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanarak kurumsal ve kişisel müşteriler ayda 1.667 TL’den başlayan ödemelerle smart sahibi olabilirler.

Bu aya özel A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA araçlar için de müthiş bir teklif sunuluyor. Mercedes-Benz Kasko alınması halinde 100.000 TL kredi tutarı ve 12, 24, 36 ay vade seçenekleri sunduğu bu müthiş kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler 3.405 TL ’den, kişisel müşteriler ise 3.501 TL ’den aylık ödemelerle Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA sahibi olabilir.

C-Serisi için 150.000 TL kredi tutarı için 12, 24, 36 ay vade seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz Kasko’nun tercih edilmesi durumunda faydalanılabilecek olan bu müthiş kampanyada kişiye özel ödeme seçenekleri ile Mercedes-Benz C-Serisi sahibi olmak mümkün.

E-Serisi** araçlarda ise Mercedes-Benz Kasko alınması halinde geçerli olacak finansman kampanyasında kişisel ve kurumsal müşteriler, kişiye özel ödeme planı ile 175.000 kredi tutarı ve 12, 24, 36 ay vade seçeneklerinden faydalanarak bu eşsiz araca sahip olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr ziyaret edilebilir.
* Belirtilen finansman koşulları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile Ocak ayında geçerlidir. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. Dosya masrafı başvuru sırasında talep edilecek olup belirtilen aylık ödemelere dahil edilmemiştir.
** Kampanya koşulları tüm E-Serisi (W212 – W213 – Coupé – Cabriolet) modellerinde, belirtilen tutar ve vadeler için geçerlidir.

bülten

  2 Yorum

 1. AŞKIN TOP:

  Merhabalar

  Daha önceden Bursa Mengerler’de araç bakımı yaptırmış olan bi kamyon ve tır şoförü olan müşterinizim

  Sormak istediğim soru şudur : Sahibinden.com adlı internet sitesinde Mercedes’in (Truckstore’un) 150.000 Lira’ya 24 ay faizsiz vade ilanınızı gördüm , bu vade sadece sıfır araçlar için mi geçerli yoksa Truckstore’da satışa sunulmuş ikinci el araçlar için de geçerli mi ?

  Yanıtınız için şimdideden, saygılarımla, teşekkürler

  AŞKIN TOP
  GSM : 0533 469 2721

  • mblog:

   Merhaba Aşkın Bey, TruckStore’da satışa sunulmuş 2. El araçlar için geçerlidir. İlgili linke tıklayarak bilgilerinizi iletirseniz size en kısa sürede ulaşarak bilgi verebiliriz. İlginiz için teşekkür ederiz. http://bit.ly/2lOIxgj

 • SON EKLENENLER