ngcc_finance_201609_visual

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ile şimdi smart zamanı… Ocak ayında 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz oranı ve 12 ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanarak kurumsal ve kişisel müşteriler ayda 1.667 TL’den başlayan ödemelerle smart sahibi olabilirler.

Bu aya özel A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA araçlar için de müthiş bir teklif sunuluyor. Mercedes-Benz Kasko alınması halinde 100.000 TL kredi tutarı ve 12, 24, 36 ay vade seçenekleri sunduğu bu müthiş kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler 3.405 TL ’den, kişisel müşteriler ise 3.501 TL ’den aylık ödemelerle Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA sahibi olabilir.

C-Serisi için 150.000 TL kredi tutarı için 12, 24, 36 ay vade seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz Kasko’nun tercih edilmesi durumunda faydalanılabilecek olan bu müthiş kampanyada kişiye özel ödeme seçenekleri ile Mercedes-Benz C-Serisi sahibi olmak mümkün.

E-Serisi** araçlarda ise Mercedes-Benz Kasko alınması halinde geçerli olacak finansman kampanyasında kişisel ve kurumsal müşteriler, kişiye özel ödeme planı ile 175.000 kredi tutarı ve 12, 24, 36 ay vade seçeneklerinden faydalanarak bu eşsiz araca sahip olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr ziyaret edilebilir.
* Belirtilen finansman koşulları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile Ocak ayında geçerlidir. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. Dosya masrafı başvuru sırasında talep edilecek olup belirtilen aylık ödemelere dahil edilmemiştir.
** Kampanya koşulları tüm E-Serisi (W212 – W213 – Coupé – Cabriolet) modellerinde, belirtilen tutar ve vadeler için geçerlidir.

bülten
  • SON EKLENENLER