Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Kasım ayına özel olarak C-Serisi, B-Serisi, CLA ve smart araçlar için % 0 faizli* müthiş bir fırsat sunuyor. C-Serisi araçlarda** Mercedes-Benz Kasko’nun tercih edilmesi durumunda faydalanılabilecek olan müthiş kampanyada 12 ve 24 vade seçeneklerinde ile % 0 faizli* 90.000 TL kredi tutarı sunuluyor.

B-Serisi ve CLA model araçlarda Mercedes-Benz Kasko’lu alternatifin tercih edilmesi halinde geçerli olacak bir diğer kampanyaya göre 70.000 TL kredi tutarı için 12 ve 24 ay vade seçenekleri ile % 0* faiz oranı ile müthiş bir fırsat sunuyor.

MBFH ile şimdi smart zamanı… Kasım ayında 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz oranı ve 12 ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanarak kurumsal ve kişisel müşteriler ayda 1.667 TL’den başlayan ödemelerle smart sahibi olabilirler.

A-Serisi ve GLA araçlar için Mercedes-Benz Kasko alınması halinde 80.000 TL kredi tutarı ve 12, 24, 36 ay vade seçeneklerinde geçerli bu müthiş kampanya kapsamında, kurumsal müşteriler 2.675 TL ’den, kişisel müşteriler ise 2.744 TL ’den aylık ödemelerle Mercedes-Benz A-Serisi ve GLA sahibi olabilir.

E-Serisi araçlarda ise Mercedes-Benz Kasko alınması halinde geçerli olacak finansman kampanyasında kişisel ve kurumsal müşteriler, 150.000 kredi tutarı için % 0,99* faiz oranıyla 12, 24, 36 ay vade seçeneklerinden faydalanarak bu eşsiz araca sahip olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr ziyaret edilebilir.

* Belirtilen faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile Kasım ayında geçerlidir. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. Dosya masrafı başvuru sırasında talep edilecek olup belirtilen aylık ödemelere dahil edilmemiştir.


** Belirtilen kampanya koşulları tüm C-Serisi Sedan ve C-Serisi Estate modellerinde geçerlidir.

bülten
  • SON EKLENENLER