Boğaz’da moda konuşuluyor
Moda severleri, tasarımcıları, modayı her an takip edenleri ve profesyonelleri buluşturan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express başladı. Mercedes-Benz sponsorluğunda ilk kez geçtigimiz Mart ayında, İstanbul’da gerçekleşen moda haftası, doğu ve batıyı birleştiren şehrin kültürel zenginliğini de ön plana çıkarıyor. Uluslararası bir platform haline gelen moda haftasında, modanın profesyonelleri en yeni kreasyonlarını Runway ve Studio şovları ile beğeniye sunuyor.

MBFWI’un yıldızı S-Serisi
Moda haftasını süsleyen birçok Mercedes-Benz modeli arasında en parlayan yıldız ise bir moda ikonu olmaya aday S-Serisi. Yeni moda ikonu, Mercedes-Benz’in 2014 İlkbahar/Yaz moda filminde de başrolde karşımıza çıkıyor. S-Serisi teknoloji ile tasarımı birleştirerek sloganına yakışır bir şekilde “Vizyon tamamlandı.” diyor ve geleceğin otomobil teknolojilerine ışık tutuyor.

Birbirinden önemli isimler MBFWI’da
Moda haftası birbirinden renkli konuklara ev sahipliği yaparken modacıların özel koleksiyonları da görücüye çıkıyor. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express’in ilk iki gününde Mehtap Elaidi, Ece Gözen, Cengiz Abazoğlu, Zeynep Tosun gibi isimler Runway şovları ile kreasyonlarını tanıtırken, önümüzdeki günlerde Serdar Uzuntaş, Niyazi Erdoğan, Özgür Masur moda severler ile buluşacak.

Mercedes-Benz’in isim sponsoru olduğu moda haftası bir hafta boyunca devam edecek ve moda tutkunlarını Kuruçeşme Arena’da bir araya getirecek. Moda Haftası programı için tıklayın: istanbul.mbfashionweek.com/schedule


yaşam

    1 Yorum

  • SON EKLENENLER