Türkiye’nin en önemli uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 8. sezonu, 11-15 Ekim tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM)’de gerçekleşti. Marka ve tasarımcıların İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonlarını sergiledikleri hafta, ünlü tasarımcıların olduğu güçlü takvimi, yine dünya standartlarında bir prodüksiyon ve Zorlu PSM’nin benzersiz teknik altyapısı ile davetlilere her zaman olduğu gibi heyecan verici bir moda haftası deneyimi yaşattı.

Dünya çapında sponsorluğunu üstlendiği moda haftalarının her sezonunda, Karlie Kloss, Georgia May Jagger, Tilda Swinton, Dree Hemingway, Doutzen Kroes, Natasha Poly gibi isimlerin başrolde olduğu moda kampanyaları sunan Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un sekizinci sezonunda İsveçli Christian Larson’ın yaratıcı yönetmenliğinde, yenilenen Mercedes-Benz CLA’yı İngiliz müzisyen Eliot Sumner ve Alman model Lucie Von Alten ile bir araya getirdi. Kariyerinde daha önce Lady Gaga, Beyoncé ve Kylie Minogue gibi isimlerle çalışmış olan yönetmen Larson, Bükreş’te terk edilmiş bir taş ocağında görüntülediği “Arzuları ateşler” isimli moda kampanyasında, ateşle oynama teması çerçevesinde güzelliği, duyguları ve asiliği distopik bir dünya tasvirinde tanımlıyor.

İlkbahar/Yaz 2017 moda görsel kampanyasının yıldızı yenilenen CLA Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul süresince etkinlik alanında da sergilendi. Yenilenen CLA, güçlü ve sportif tasarım çizgileriyle son derece özgün ve dinamik bir görsel şölen ortaya koyuyor.

dsc_9302_resize dsc_8096_resize dsc_7991_resize

bülten
  • SON EKLENENLER