25 Haziran Cumartesi günü, Mercedes-Benz Driving Experience Day’11 için İstanbul Polonezköy’deydik. Sosyal medyada aktif olarak yer alan katılımcılarımızla birlikte doğayla iç içe bir gün geçirdik. Günün sonunda etkinliğe katılanlar yeni C-Serisi, SLK ve smart otomobilleri test etme şansını yakalarken aynı zamanda kendileri gibi sosyal ağlarda aktif olan katılımcılarla tanışma fırsatını buldular.

Dolu dolu geçen Driving Experience Day’11 dâhilinde farklı etkinlikler sayesinde, keyifli bir cumartesi günü geçirdik.. Sosyal medyada aktif katılımcılar, Mercedes-Benz modellerini otomobillerin üzerine yerleştirilen QR kodları sayesinde sanal ortamda, sürüş deneyimi sonunda gerçek dünyada “Like” etti.

Driving Experience Day, Cumartesi sabahı, katılımcıların Polonezköy’e ulaşmalarıyla başladı. Kahvaltının ardından Mercedes-Benz ekibi katılımcılara otomobil eğitimi verdi. Eğitim sonrasında Siyah ve Gri Grup olarak ikiye ayrılan katılımcılardan Gri Grup, 12.6 km uzunluğundaki parkur boyunca otomobilleri test ederken, Siyah Grup eğitim alanına kurulan aktivite alanında kendilerine sağlanan metal, plastik parçacıklarla kendi Mercedes-Benz otomobillerini yaptılar: Tabii ki kendilerinden beklendiği gibi, profesyonelce! Kazananın iki oy farkla belirlendiği bu yarışmanın ardından kaybeden takım; her ne kadar üzülse de, kazanan ekibi tebrik etti ve şampanyalar birlikte yudumlandı.

Günün sonunda tüm katılımcılarla beraber yorgunluğumuzu, kapanış kokteyliyle atarken, yapılan çekilişle şanslı bir katılımcı C-Serisi otomobili bir hafta sonu boyunca kullanma hediyesini kazandı. Sonuç olarak hep birlikte, doğayla iç içe, otomobille dolu güzel bir gün geçirdik. Gün sonunda ortak karar: “Mercedes-Benz otomobiller test edildi ve onaylandı!”


modeller

    5 Yorum

  1. KIYMET ULUTÜRK ÖZEŞMEN:

    mercedes olurda çooook güzel olmazmı konuk güzel zaten yolların yıldızı başka söze ne gerek:)))))))))

  • SON EKLENENLER