Otomobilin mucidi olarak, sadece yeni modeller geliştirmiyor, geliştirdiğimiz teknolojilerle çevreci ulaşım alternatifleri de sunuyoruz. Mercedes-Benz bisiklet bu alternatiflere en iyi örnek. 2008’de ilk kez üretilen dağ bisikleti “Trailblazer”, rutinleşen şehir hayatınızı renklendirmek ve şehir trafiğine çözüm getirmek adına size farklı bir seçenek sunuyor. “Trailblazer”, üst düzey bir dağ bisikletinin taşıması gereken tüm özelliklere sahip. Mercedes-Benz’e özgü bir tasarım ve teknoloji ile üretilen yeşil dostu bisiklet, off-road pedal tutkunlarını fazlasıyla tatmin etmeyi başarmış. Şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, yeşillik ve doğa içinde size eşlik edecek ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak “Trailblazer”, sizi pedal çevirerek şehir yaşantısından uzak bir gezintiye davet ediyor.

Sport ve Comfort olarak 2 farklı model şeklinde tasarlanan dağ bisikleti,  farklı fizik yapılarına, erkek ve kadınlara göre çeşitli gövde parça seçenekleri sunuyor.  4 bağlantılı arka süspansiyon, sürücü konforunun her zaman en üst düzeyde olmasını ve zorlu arazilerde sürekli tutunmayı kolaylaştırıyor. Ağırlığı da oldukça az, sadece 13.5 kg. Bu sayede size taşıma kolaylığı da sunuyor.

İlgilenenler için işte Mercedes-Benz bisiklet koleksiyonunun son üyesi “Trailblazer” in bazı özellikleri;

Materyal: Alüminyum 7005

Comfort : Metalik Gri renginde; 47, 50, 53 cm boyutlarında.

Sport : Kırmızı ve siyah tonları içeren, ağırlıklı beyaz renkte; 45, 48, 53 cm boyutlarında.


yaşam

  12 Yorum

 1. şahin güney:

  Mercedes-Benz misyonuna uygun mükemmel bir bisiklet.Fiyatı uygun olursa hemen almayı düşünebilirim.

  • Hakan D:

   700 TL ye almanız imkansız, en üst fotodaki bisikletin ön amortisör markasının bayisiyim.sadece amortisörün satış fiyatı 1000usd dir. bilginize 🙂

 2. Ahmet Patkavak:

  İlk Almanya da Hannower de Mercedes dealerında gordum ve cok hosuma gıtmıstı,zaten Mercedes olusu beni etkilemisti.Kaldırıp baktıgımda cok hafifti,sasırmıstım.Tabiki yıldız.

 • SON EKLENENLER