Klasik Otomobil Kulübü Derneği tarafından düzenlenen ve birçok klasik otomobilin katıldığı rallinin bu seneki ana sponsoru Mercedes-Benz Türk oldu!

5

18-19 Nisan tarihlerinde düzenlenen ralli, 350 km’lik bir parkurda 8 özel etabı kapsıyordu. Rallinin 18 Nisan’da düzenlenen ilk etabına basın toplantısından sonra start verildi. Her görenin bir daha dönüp baktığı mükemmel klasikler, etabın ilk mola yeri olan Ağva’ya kadar süzülerek ilerledi. Verilen molanın ardında teker teker ralliye devam eden klasik otomobiller ilk günün sona erdiği Beykoz’a kadar ard arda ulaştı.

3

Mercedes-Benz Bahar Rallisi’nin ikinci gününde katılımcıları baharın aksine soğuk ve yağışlı bir hava karşıladı. Kalamış’ta rallinin ikinci ayağı için toplanan klasikler maceraya tekrar atılmak için sabırsızlanıyorlardı.

2

Rallinin ikinci günü Bağdat Caddesi geçişiyle başladı. Caddeden teker teker geçen klasik otomobilleri gören meraklı gözlerdeki hayranlık uzaktan bile okunuyordu.

IMG_0573

Ralliye Polonezköy yolunda devam eden yarışçılar buradaki molanın ardından bitiş çizgisine kadar yarışa devam ettiler. Bu yarışın en güzel anları Mercedes-Benz Türkiye Periscope hesabından canlı yayında ralli severlerle paylaşıldı!

IMG_0582

3


modelleryaşam

    1 Yorum

  1. ORHAN ŞEKERCİ:

    Yıldız aşkı ile yaşarken bu yakışıklı ihtiyarlar bana extra oksijen veriyor.. Mercedes-Benz aşkına…

  • SON EKLENENLER