mercedes-benz-bahar-rallisi-2016-amg-lounge-instanbul-parkEfsane otomobillerle, unutulmaz bir gün daha geride bırakıldı…

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen Mercedes-Benz Bahar Rallisi, bu yıl da klasik severleri bir araya getirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıı’nda gerçekleşen organizasyonda, bayramın coşkusu, efsane otomobillere duyulan tutkuyla da birleşerek her anı heyecan verici anları hafızalara kazıdı.

Mercedes-Benz Klasik Rallisi’nin start noktası: Intercity İstanbul Park Mercedes-AMG Loungemercedes-benz-bahar-rallisi-2016-klasik-otomobilKlasik otomobil sahiplerinin heyecanla beklediği sezonun ilk rallisi bir başka ilke daha şahit oldu ve Intercity İstanbul Park’ta yer alan Mercedes-AMG Lounge’ın kapıları ilk kez bahar rallisi katılımcıları için açıldı. Sabah saatlerinde kahvaltı ve basın toplantısına ev sahipliği yapan locada, aileleri ve arkadaşlarıyla gelen klasik otomobil sahipleri arasında keyifli sohbetler yaşanırken,pistte sıralanmış olan klasik otomobiller adeta şenlik havası yarattı.

mercedes_benz-bahar-rallisi-2016-start-noktası

Ve start!mercedes_benz-bahar-rallisi-2016

Mercedes-Benz’e ait özel bir etabın da düzenlendiği ralli parkurunun start’ı verildiğinde, bir dakika ara ile başlangıç noktasını geçen klasik otomobiller coşkuyla uğurlandı. Tüm etapları en iyi zamanda bitiren otomobiller günün sonunda, farklı klasmanlardaki ödüllerine kokteyl eşliğinde sahip oldu.

23 Nisan tarihinde İstanbul ve çevresinde belirlenen özel rotada gerçekleşen Mercedes-Benz Bahar Rallisi 2016, yine başlangıç noktası olan Intercity İstanbul Park Mercedes-AMG Lounge’da sona ererken, bir sonraki yılın bahar rallisi için heyecan şimdiden başladı.


Genelyaşam
  • SON EKLENENLER