Her sene daha fazla Mercedes-Benz kullanıcısına ulaşmayı hedefleyen Mercedes-Benz Akademi, 3-4 Eylül İstanbul, 8-9 Ekim Ankara ve 22-23 Ekim’de İzmir’deki Mercedes-Benz kullanıcıları ile bir araya geldi. Güvenli sürüş eğitimleri sayesinde sürüş yeteneklerini geliştiren, otomobillerinin sınırlarını öğrenen Mercedes-Benz sahipleri, bunun yanı sıra çok da keyifli vakit geçirdiler.

Teori ile başlayıp, slalom, engelden kaçma, ıslak ve kuru zeminde fren, ilk yardım ve yangın söndürme, park ve çarpışma önleme yardımcısı istasyonları ile devam eden eğitimlerde katılımcılar,  kahvaltı ve öğle yemeği esnasında birbirleri ile vakit geçirme ve sohbet etme imkânı buldular.

mbakademi_mercedes-benzakademi_guvenli_surus

Etkinlik sonrası yapılan memnuniyet aramalarında katılımcılar Mercedes-Benz Akademi’yi 5 üzerinden 4.9 puan ile ödüllendirdiler.

Yılın son eğitimi İstanbul’da 26-27 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olup, eğitimin kontenjanları daha şimdiden dolmuştur. 2017 senesinde Mercedes-Benz Akademi’nin bir parçası olmak için siz de www.mercedesbenzakademi.com adresini takip edebilirsiniz.


Genelyaşam
  • SON EKLENENLER