Mercedes-AMG Lounge’ın misafirleri bu kez basın mensuplarıydı…
Drift, performans ve güvenli sürüş parkurlarının yer aldığı etkinlikte, katılımcılar adrenalin dolu eşsiz bir pist deneyimi yaşadı.

Sportif ve modern ruhu yansıtan yeni modellere ve teknolojilere yatırım yapmaya devam eden Mercedes-Benz Türk, 16 Ağustos’ta Mercedes-AMG Lounge’ı basın mensuplarına tanıttı.
Almanya, Rusya ve Güney Afrika’nın ardından Formula 1 pistlerinin hemen yanında kalıcı olarak kurulan dördüncü loca olma özelliğine sahip Mercedes-AMG Lounge’a basın mensupları da yoğun ilgi gösterdi.amg_mercedes_lounge_mercedes_benzPist deneyiminden önce Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörü Şükrü Bekdikhan yeni deneyim merkezi ile ilgili detaylı bilgi verip, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Toplantının ardından basın mensupları Mercedes-AMG modelleri ile pist deneyimi yaşadılar. Otomobillerin farklı özelliklerini keşfetmek üzere drift, performans ve güvenli sürüş parkurlarında da yer aldığı program oldukça heyecanlı geçti.
Sizler de Mercedes-AMG Lounge’ı Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 10.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edebilir, bir kahve eşliğinde Mercedes-AMG modellerini inceleyebilirsiniz.
Detaylı bilgi için amg.istanbul linkini ziyaret edebilirsiniz.mercedes_amg_lounge_basin_toplantisi

 


Genel
  • SON EKLENENLER