Karşınızda, tüm karizmatik ve dinamikliğimizle güçlerimizi birleştirdiğimiz o anlar; Mercedes-AMG Ailesi Sahnede!

Mercedes-AMG C 63 S: Sınır Tanımayan Coşku

Mercedes-AMG 63, hem yollarda hem de pistlerde etkin bir sürüş deneyimi sunuyor. Karakteristik özelliklerini oluşturan ön ve arka apron, gümüş kromlu radyatör ızgarası, hafif alaşımlı AMG jantlar ve kırmızı boyalı fren kaliperleri, C 63 S’i özgünleştiren unsurlar arasında. Tüm bunların yanı sıra 510 BG motor gücü ve 700 Nm torkuyla AMG’nin yeni 4.0 litrelik V8 çift turbo beslemeli motoru, güçlü bir performansa imza atıyor.


Mercedes-AMG CLA 45: Bırakın Yolu Size O Göstersin

Kendine özgü tasarımı ve nefes kesici detaylarıyla CLA 45, yarış otomobillerindeki en büyük ve en iyi özellikleri bünyesinde toplayarak adeta çığır açıyor. Dünyanın en güçlü seri üretim dört silindirli turbo beslemeli motoruna sahip Yeni CLA, Mercedes-Benz ruhunu karakteristik ve farklı bir yorumla temsil ediyor.


Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC: Büyüleyici Sportiflik

Hayranlık uyandıran sportif görünümü, etkileyici performansı ve dinamik karakteriyle Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC, sayısız görsel ve teknik donanımı ile sedanlar liginin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Güçlü iç tasarımı ve cesur dış görünüşüyle, ilk bakışta bile size bir AMG olduğunu kanıtlıyor.

Mercedes-AMG GLA 45 : Aristokrat Bir Spor Otomobil

En küçük noktasından, dış gövdesine kadar, içten dışa etkilemek için dizayn edilmiş GLA 45 ile heyecan dolu bir yolculuğa hazır mısınız? Alçalan dinamik tavan çizgisi, sportifliği ve yere yaklaştırılmış tasarımı, GLA 45’in atletik görünümünün en önemli unsurlarından biri. Mercedes-Benz’in ilk kompakt SUV’u, şehir yaşamının olmazsa olmazlarından biri haline geldi.


modeller
  • SON EKLENENLER